Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudnátok járni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok járni egy magas, izmos, normális pasival, úgy, hogy nem túl jóképű?

Figyelt kérdés

Kb.ilyen vagyok.187 cm magas,átlagnál izmosabb.Táncolok,harcművészetet űzök. Az arcom viszont kerek,sajnos elég kisfiús,van pár anyajegyem és a hajam se túl jó.(próbáltam több hajviseletet,egyik se volt jó:S) Ezenkívül szemüvegem van.

A külsőmre igényes vagyok,egyszerűen öltözöm.(farmer,rövidujjú stb.),nem követek semmilyen kifordult divatot.Belsőre elég csendes vagyok,de van tekintélyem,humorom,udvarias,kedves vagyok,de ha kell,határozott.Nem iszok,nem bulizok,próbálok becsületes lenni.Sajnos időnként elég önkritikus és cinikus vagyok,kicsit szórakozott,és az önbizalmam sincs a toppon.Nem nagyon kezdeményezek,de ha megteszik felém az első lépést,akkor már nagyon nyitott leszek.Eddig 2 lánynál próbálkoztam,egyikkel se jött össze.:/ (átlagos lányok,nem plázacicák) Pedig már szeretnék egy barátnőt,akit ölelhetnék,szerethetnék,és érzem,hogy viszontszeret.

Szóval lányok,el tudnátok fogadni egy ilyen fiút?16/F



2012. szept. 18. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hmm, velem ugyanez a helyzet.. énis nagyon szeretnék valakit akit szerethetek és viszont szeret


annyi, hogy nem kerek, kisfiús az arcom meg 3 cm vel magasabb vagyok nálad:)

2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellett intelligens és érdeklődő vagy, akkor simán. Meg persze, ha nem lenne barátom és ha idősebb lenné vagy 8-10 évvel. :)


Nagyon fiatal vagy még, egyáltalán nem kell aggódnod. :) Biztos vagyok benne, hogy találsz egy rendes lányt. Két elutasítástól még nem szabad elkeseredni. :) Barátkozz, legyél emberek között és biztos jönni fog, az a lány. :)

2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A normális lányok (a nem plázacicák) az igényes, intelligens, humoros fiúkra buknak, még ha nem is vallják be másoknak. Ha valaki megkedvel szépnek fog tekinteni, mégha te nem is gondolod magad annak. Ne a kinézeteddel hódíts, hanem a viselkedéseddel. A nem csak testi vonzódáson alapuló kapcsolatok tovább tartanak. (szóval ha egy lány nem azért jár veled mert csak simán jól nézel ki, hanem mert tényleg szeret) Sajnos már sok olyan pasi van aki jól néz ki de közben egy büdös bunkó... TT__TT
2012. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig a kisfiús arc jönne be legjobban (bár oválisban, helyesben jobb)

a túl izmos sosem tetszett, nekem már még az átlagos is túl izmos (általában) az átlagnál izmosabb meg már túl kigyúrtnak számítana..

2012. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De rögtön hozzátenném: mindez azt is mutatja, hogy annyiféle a lányok, nők ízlése (ahogy a férfiaké is!) hogy biztosan találsz majd valakit :)
2012. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos túl izmos? :D:D A mostani srácokat elnézve, még a lányok is izmosabbak náluk... :D :D :D Amúgy ha most nem tudsz becsajozni, később tuti sikered lesz :) Talán még 1 évet se kell várnod :P De azért próbálj kezdeményezni :) 20/L
2012. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
perszehogy! csak lennél két évvel idősebb! :D hasonló fiút szeretnék. nekem nagyon tetszik, ha egy fiú szereti a harcművészeteket, vagy például egy kicsit önbizalomhiányos, nem iszik, nem bulizik. a fej nem érdekel, nem az a fontos. :)
2012. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Na nekem pontosan azok a bizonyos mostani srácok tetszenek. :)
2012. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze igazából egy normális nő ilyen pasira vágyik csak meg kell találnod nagyon kedves és aranyos lehetsz :) sok sikert kívánok neked!
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én láttam pattanásos fejű, gusztustalan pocok képű, de magas csávóval egy 10/10-es, eszméletlen jó seggú, jó pofijú, okos csajjal. Ismertem a csajt, és amikor megláttam fb-n a pasija képét, hányózacskóért kellett rohannom. . szeresd magad, legyen önbecsülésed öcsém.
2013. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!