Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy a menyasszonyom a Maldív-szigeteki nászútunkon külön ágyban és külön szobában akar aludni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen itthon is gyakran ezt csinálja,hogy eltűnik a másik szobába és ott is alszik. Bíztam benne hogy legalább a nászúton másképp lesz.

Azt mondja senkivel nem tud egy ágyban aludni, mert nem bírja ha valaki vele szemben alszik, és néha levegőt vesz.


2012. okt. 2. 06:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: -igen.
2012. okt. 2. 08:24
 12/27 A kérdező kommentje:
07:59-es: Sajnos 1 percnél tovább nem bírom levegő nélkül, nemhogy egész éjszaka....
2012. okt. 2. 08:25
 13/27 anonim ***** válasza:
40%
A nő vagy megcsal, vagy büdös valamelyikőtök, vagy teljesen zizi, ez egyértelmű. De hogy benned is akkor merül fel a kérdés, amikor házasodnátok... hát megérdemlitek egymást, csak ne szaporodjatok.
2012. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 MadameViciouse ***** válasza:
65%

Van sok pénzed?:D Talán inkább azzal szeretne egy ágyban aludni.

Ne haragudj, de biztos vagy benne, hogy ilyen nőt akarsz feleségnek?

Mi lesz ha lebénulsz ne adj'Isten és neki kell kitörölni a feneked, vagy súlyos beteg leszel és ápolásra szorulsz?

Mert bármi megeshet sajnos...

Már az is irritálja, ha levegőt veszel, nemhogy a feneked kitörlése :S

Mi Ő valami Borsószem hercegnő?-.-

2012. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a páromat, mégsem szeretek már együtt aludni. Kényelmetlen, nem fordulhatok arra amerre akarok, mert tényleg nem tudok úgy aludni, hogy valaki "fújja" rám a levegőt. Hidegben alszom el a legkönnyebben, és ha már összebújunk melegem van, ami idegesít. Ettől függetlenül együtt alszunk, de inkább csak ő alszik.
2012. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
NAGYON gondold át ezt az esküvőt barátom, mert utána fájdalmas és drága lesz visszacsinálni! Biztosan ilyen nőt akarsz? Mi lesz, ha egy év múlva azt találja ki, hogy nem szólhatsz hozzá, csak ő hozzád? Vagy valami más, hasonló őrültséget. Ennek most kell megálljt parancsolni vagy faképnél hagyni. Egy ilyen nőt az istálló mögé szopatni sem vinnék, nem hogy a Maldív-szigetekre! (30/F, nős!)
2012. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát ha valaki korábban mindig egyedül aludt gyerekkorától kezdve, mint pl. én meg aférjem, akkor tényleg furcsa megszokni, hogy valaki ott szuszog a képedbe, de a saját példánkkal tudom alátámasztani, hogy igen könnyen meg lehet szokni.


Nem kell hozzá más, csak egy kis önuralom, a menyasszonyod vegyen erőt magán, garantált, hogy 1 hét után észre sem fogja venni, hogy ott vagy, csak a kezdet furcsa egy picit.


Egyébiránt tényleg érdekes, hogy ez magától nem jut eszébe, hogy ugyan már ideje lenne megszokni az együtt alvást, így esküvő környékén, főleg ha valakit nagyon szeretek.


Mindent meg lehet szokni, ez tuti.

2012. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 gr. Shadow ***** válasza:
58%
Bakker! Nehogy elvedd! Ha már most így indít, bele sem merek gondolni hogy mi lesz egy év múlva. Rúgd ki páros lábbal, és szól utána hogy: akkor most már azt csinál a szobapincérrel amit akar és reméled hogy jól fogja érezni magát a hálóbunkerében!
2012. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon szeretheted, ha még így is kész vagy elvenni! Minden tiszteletem a tiéd. CSak aztán nehogy megbánd a házasságot!

Mert kérdésedre válaszolva: szerintem ez nem normális.

Kiskifli-nagykifli, erről a formációról még nem hallottatok?

Vagy ő befordul a fal felé, te meg a másik irányba?

Én nagyon szeretek a Kedvesem mellett aludni, de még jobban szeretek mellette ébredni reggel.

Meg lehet szokni még a szuszogást is. Ha meg horkol, akkor megbökdösöm egy kicsit, vagy rászólok, és abbahagyja.

Ennyi.

2012. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt máshogy is meg lehetne oldani, nem kell külön szobában aludni. Elég nagy azért egy francia ágy, el lehet rajta férni úgy is, hogy nem értek egymáshoz és nem kell feltételül összebújva aludni - attól még nem szeretitek kevésbé egymást. Ha meg neked háttal alszik, akkor nem szuszogsz rá. Egyébként én megértem, van akinek tényleg nehéz együtt aludni, nem lehet ugy mocorogni stb. Beszéld meg vele, hogy oldájátok meg máshogy. Pl. úgy ahogy írtam fentebb. :)
2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!