Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy a menyasszonyom a Maldív-szigeteki nászútunkon külön ágyban és külön szobában akar aludni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen itthon is gyakran ezt csinálja,hogy eltűnik a másik szobába és ott is alszik. Bíztam benne hogy legalább a nászúton másképp lesz.

Azt mondja senkivel nem tud egy ágyban aludni, mert nem bírja ha valaki vele szemben alszik, és néha levegőt vesz.


2012. okt. 2. 06:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Amikor náthás vagyok és be van dugulva az orrom, önszántamból alszom másik szobában, mert tudom, hogy horkolok, de azon túl nem tudnám elképzelni, hogy ne mellette ébredjek, hát az milyen már, feleségem a másik szobában, haldokló házasságok néznek ki így.
2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Nevetséges vagy, hogy annyit nem tudsz megtenni a menyasszonyodért, hogy éjszakánként nem veszel levegőt, hogy ne zavard!

Sztem meg álmában fingadozik, és azt szégyelli más előtt, és innen a levegővételes fóbiája is, azaz fél, hogy véletlenül megmérgez téged a sok metánjával.

2012. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem normális xD

De nyomi vagy! :D nem hiszem el xD

2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Én kérdeztem a korkülönbséget, de a kérdező elegánsan kikerülte.... más kérdésem van már: Miért kerülte ki??
2012. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire szép ez a nő? :DD Még ezekután is elveszed?
2012. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem normális. Pontosan, ahogy írták már, ezt meg lehet oldani, nem kell feltétlenül "egymás képébe" fújni a levegőt. Számtalan olyan összebújós pózt tudok, hogy nem fújjátok a levegőt egymás arcába.

Más: barátnőm kicsit hasonló, ő azt nem szereti, hogyha összebújnak. Megállapodtak a párjával, hogy együtt alváskor a kezét fogja, és mindenki tud aludni, ahogy akar. Természetesen hozzáteszem, hogy ez x éve volt, most egy olyan párja van, akit imád és persze pár évet idősödtünk is, most már nem probléma az összebújás.. :)


Szerintem át kéne gondolni a házasságot. De, ha már megvan a repjegy, meg a szállás, meg minden, akkor én szívesen elmegyek helyettetek a párommal, akivel imádok összebújva aludni :)

2012. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ki hány éves?
2012. dec. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!