Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állítsam le a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a barátnőmet, hogy ne szabályozzon be ennyire?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem enged el sehova se diszkóba mert azt mondja tuti csajoznék ami persze tényleg nem igaz mert nem vagyok nagy csajozós már mondtam neki szépen csúnyán mindenhova jönni akar velem és kezdek ebbe beleunni:\ ő nem jár el bulizni csak velem de néha szeretnék elmenni a barátaimmal bulizni 9 hónapja vagyunk 1 ütt és egy hétvégét még nem tölthettem nélküle úgy , hogy picit a barátaimmal legyek mit tegyek?:\ Szeretem nagyon csak kezdem megunni azt , hogy engem beszabályoznak főlleg , hogy szeretem ha 1 kis teret hagynak nekem SZERETEM NAGYON MIT TEGYEK ?

2012. okt. 8. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem enged? Fogod magad, és mész. Nem kell engedélyt kérj.


Egyszerűen ültesd le, és mond el neki, amit most itt leírtál. Ha ezek után is hisztizik, akkor én a helyedben elgondolkodnék a szakításon, mert ez hosszútávon bizony őrjítő. Nem azt mondom, hogy azonnal dobd ki, de ha nem ért a szóból, akkor nincs sok értelme folytatni.

2012. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Mond el neki mit szeretnél.

Nem szeretnéd ha megfolytaná a kapcsolatot.

Szereted és hosszútávon tervezel vele, de így megfolyt és neked nem jó így

2012. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezeket már elmondtam neki 1000 szer megígérte , hogy változtat mert neki annyit megér a kapcsolat , hogy megváltozzon mert nem szeretne elveszíteni most mondtam neki 2 hét és ha akkor sem sikerül bármennyire is szeretem szakítok vele hátha most észbe kap de hát nem normális h nem mehetek el bulizni meg ő is jönni akar remélem abba hagyja mert örülök , hogy ennyire szeret de már kezdek így beleunni:S köszi a válaszokat :)
2012. okt. 8. 00:42
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom már adtál rá okot hogy ne bízzon benned.. Ha meg ennyire bizalmatlan alapból veled akkor már rég a sarkadra kellett volna hogy álj, és kikelni magadból hogy ugyan már mért nem bízik benned?? Próbáld megbeszélni vele a dolgot, mond neki h neked kell az, hogy teret adjon. Ha ezt nem érti meg akkor egy irigy kis ribanc már ne is haragudj, ha szeret megértené és elengedne. Mond neki hogy buli nélkül is meg tudnád csalni ha akarnád (ha esetleg veszekednétek emiatt), és nem szeretnéd... Ne legyél papucs .

Sok mindent nem tudsz tenni ez ellen, csak megbeszélni vagy összeveszni... :/


Sok sikert

2012. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
soha nem csaltam meg soha és mindig éreztetem vele , hogy szeretem :)
2012. okt. 8. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:

ha hagyod magad, ha hagyod, hogy irányítson, akkor ki fog szeretni belőled. gondolj bele, mi a vonzóbb egy nőnek, egy vad oroszlán vagy egy kiskutya? nyilván az oroszlán izgalmasabb, erősebb, férfiasabb, nagyon vonzó, viszont nem lehet vele együtt élni. a kiskutya pedig ártalmatlan, aranyos, szófogadó, szóval kényelmes csak éppen semmi férfias nincs benne. amikor egy nő és egy férfi komoly kapcsolatba kerülnek, a nő megpróbálja átformálni a férfit. elkezdi szépen beidomítani, hogy pontosan illeszkedjen a nőhöz és kényelmes legyen vele együtt lenni. amikor már abszolút a nő került vezető szerepbe és te, a férfi, elveztetted a határozottságodat, előbb utóbb már nem fog semmi vonzót találni benned és elhagy egy jöttment bunkó nőcsábászért. félő, hogy te is ezen az úton haladsz... persze még nincs veszve minden, még van lehetőséged, hogy visszájára fordítsd az egészet és megmutasd: te parancsolsz, te önálló vagy, te azt csinálsz amit akarsz, a nő meg majd kapcsolódik a te életedbe és követ téged, ha akar. ha nem tetszik valami neki tessék lekopni! azt csinálsz amit akarsz és pont ez az, amibe ő beleszeretett. az életed nélküle is teljes. ha az életed nő nélkül hiányos, nem teljes, rossz, akkor nyilván egy nő sem szeretne egy perpillanat boldogtalan életbe becsatlakozni. szóval mondom megint önálló vagy. ja a másik meg hogy egy kapcsolat alapja a bizalom, ha a bizalom nincs meg akkor felejtős az egész...


lehet elég gyors voltam így este 1kor de remélem azért olvasható ahogy fogalmaztam

2012. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizalom. Én mindig úgy állok hozzá, ha van épp barátnőm, hogy legyen saját élete, csináljon, amit szeretne, ha megcsal, akkor meg valami hiba van a kettőnk rendszerében nem? Ez esetben pedig a konkrét eset a legkisebb probléma, ergo felesleges izgulni. Szerintem ez igaz fordítva is, ha szeretsz valakit, elnézést a kifejezésért, de nem kúrsz félre csak úgy! (Jobb helyeken!) Nem mondom, hogy akkor tényleg villants oroszlánkörmöket, de ha ennyire nem megy, egyszer tényleg elmehetnél bulizni egyedül szó nélkül. (Azért nem árt ha beszélsz a barátnőddel onnan is, nehogy ordenáré balhé legyen belőle.)
2012. okt. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szabályzom a páromat, rengeteget változott és az édesanyja hálás nekem :D Ugyan az én barátom már réges-rég kiélte magát, lassan 30 éves, de még mindig azt hiszi, hogy 20, de az meg én vagyok :D Bulizni nem is fog elengedni, nagy lépés lenne ha elengedne. Én az előző kapcsolatomban nem szabályoztam és így alakult ki, hogy az exem nélkülem nem érezte jól magát egy buliban. Na most ugyanazt szeretném látni a mostanimtól is, de fel kell fognom, hogy ez egy másik ember...
2012. okt. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!