Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség probléma. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség probléma. Valaki help?

Figyelt kérdés

Tudom nem helyes ez az egész, de azért elmondom a történetemet, hátha valaki járt már ilyen cipőben... Van egy ismerősöm, aki (sajnos) még csak 15 éves, én pedig 20 :( A srác (elvileg) szerelmes belém... A legnagyobb probléma, hogy én is belé :( Tudom, hogy ő még csak 15 és nagyon fiatal, de valami eléggé megfogott benne :( Nem régen megszakadt köztünk a kapcsolat, akkor nagyon kiborultam, sírtam, nem ettem napokig...stb. Pár hónap múlva újra jelentkezett, és bocsánatot kért.. Azóta is beszélgetünk miden nap. Csak szeretném megkérdezni, hogy történt e már valakivel hasonló dolog? Kérlek Titeket, hogy csak NORMÁLIS válaszokat adjatok :) Köszönöm


L


2012. okt. 20. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Még nem történt ilyen velem szerencsére.Mondjuk kavartam egy 3 évvel idősebb lánnyal.Sajnos össze törtem a szívét.Mert én nem éreztem semmit :/

Jobb ha elfelejted őt.Zárjátok le.Sok az az 5 év.Ő egészen máshogy gondolja a szerelmet mint te.Nem is olyan érett.Meg is szólnának miatta.(az anyja se örülne.)Így szerintem a lezárás lenne a legjobb

F19

2012. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg jobb lesz, ha elfelejted. Ha mondjuk már 20-21 éves lenne, azt mondanám, hajrá, de úgy, hogy még csak éppen most csöppent bele a középiskolába... Rizikós, nagyon. Nem vagy könnyű helyzetben, de én hanyagolnám ezt a dolgot, bármennyire fájna is. Tényleg jobb lenne, ha búcsút intenétek egymásnak, legalábbis egy jó pár évre biztosan.
2012. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom elfelejteni őt, és nem is tudom :/ Legutóbb mikor megpróbáltam mondom napokig nem tudtam enni, rosszul lettem, nem aludtam éjjelente, csak sírtam :/ Tudom hülyén hangzik és én is hülye vagyok, de ez van :( Még soha nem fordult velem ilyen elő, mindig az idősebb fiúkhoz vonzódtam :) Soha nem volt fiatalabb barátom... Ha egy nap nem beszélek vele már rossz kedvem van :/ Sajnos nem tudok egyenlőre semmit tenni csak várni!! :( Azért köszi szépen a válaszokat, meg persze, hogy nem oltottatok le egyből :)
2012. okt. 20. 15:52
 4/21 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg mással :)

Értem a problémád.Szerelmes vagy.Ezért nem kell bántani :)

2012. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok más fiúra ránézni :S Meg nem is akarok :/ Őt szeretem :( Amúgy még egyszer köszi szépen a válaszokat :)
2012. okt. 21. 10:21
 6/21 anonim ***** válasza:

Szívesen.Ha normális a srác nagy gond nem lehet.De vigyázz nehogy kihasználjon.

Ha tanács kell nyugodtan írj :) segítek

2012. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hááát... Átvert már párszor :'( amit ő persze letagad... de én tudom h miket csinált a hátam mögött, ennek ellenére még is imádom... Köszi szépen a segítséget és a kedvességet :) Amúgy Te mennyi idős vagy?:)
2012. okt. 22. 17:57
 8/21 anonim ***** válasza:
19 :)Szívesen segítek.De okosan dönts.Azért ne használjon ki.Lehet kap az alkalmon.azért nem minden 15 éves dughat egy 20 éves nőt.
2012. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Messze lakunk amúgy egymástól, szóval nem is tudna velem semmit csinálni.. Tudom, hogy ő közel sem szeret úgy engem mint én őt.. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem szeret :(

Amúgy fiú v. lány vagy? :$

2012. okt. 22. 20:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Fiú.Akár szeret akár nem.Gondold át mit cselekszel.Ha nem szeret könnyebben kihasznál bárhol
2012. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!