Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, tényleg elvárható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, tényleg elvárható?

Figyelt kérdés

A barátnőm elvárja,hogy mindig,mindenhol én fizessek neki!


Étteremben,boltban,mindenhol,de én egy rohadt csokit sem kaptam tőle még.

Mondtam neki,hogy ez így nem működik,így szakítottam vele.

Van pénzem,de hogy egy semmivel se ajándékozzon meg,mikor én mindennel elhalmoztam.

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?



2012. okt. 21. 10:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Most hívogat,hogy béküljünk ki,de én nem akarok.

Kinyomom neki,jól teszem?

2012. okt. 21. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez tényleg bunkóság.

Ha csak a pénzedért szeretett, akkor inkább ne is szeressen. :/

2012. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
neki is lenne pénze,csak költeni nem szeret
2012. okt. 21. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha megígérteted vele, hogy többé ne lesz ilyen, adhatsz neki egy második esélyt is. Ahogy érzed. Mennyire áll közel hozzád ezen tulajdonságán kívül?
2012. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, mit mondasz. Persze most biztos megbántódott, hogy kinyomtad.
2012. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyszer már ígért változást,odafigyel rám,önzetlen lesz!


Vett magának ruhát 20 ezer forint értékben,barátnőjével ment vásárolni,annyit kértem hozzon nekem egy kínai kaját,mert szeretem,a ruhát nem felejtette el megvenni magának,de a kínait igen!


Nem most történik,nem első alkalom.

Szerettem,de már kezdek véglegesen kiábrándulni.

2012. okt. 21. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. Addig fizettem mindent amíg a párom suliba járt és nem volt keresete, de amint dolgozó nő lett természetes volt h ő is beszáll a költségekbe
2012. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a költség dolog felmerül egy kapcsolatban, akkor ott valaki kihasznál valakit, és az érzelem háttérbe szorul. Ott már el kell gondolkozni, hogy van e értelme folytatni.
2012. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!