Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha sosem keresem a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha sosem keresem a pasit?

Figyelt kérdés
Randizgatós fázis, 4 napja ismerjük egymást, én még magamtól sosem hívtam, vagy írtam neki. Ez tűnhet úgy hogy nem érdekel?

2012. okt. 23. 23:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem ezt tapasztaltam, de azért köszi...
2012. okt. 24. 00:58
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő eddig minden nap keresett, akkor neked is illene megtisztelned annyival, hogy őszinte leszel hozzá. Egy hívással tudathatod vele, hogy érdekled.

Én a legtöbb esetben az ilyen egyenlőtlen helyzetekben keresek egy másik lányt.

2012. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy a kiszemeltednek van saját élete, ami legalább olyan fontos a számára, mint Te. :D

Lehet, hogy én vagyok ultrakonzervatív, de úgy tudom, bárminemű emberi kapcsolathoz két ember kell. Ha ír Neked, akkor válaszolj, mert ha nem teszed, az vagy úgy jön le, hogy Te nem szoktál csak úgy válaszolgatni, mert nehogy már, később sem akarsz majd beletenni a kapcsolatba (nem sértegetlek, csak elmondom tényszerűen, mi játszódik le a pasikban), vagy egyszerűen nem érdekel. A férfi dolga az udvarlás, a "hódítás", de nem mesevilágban élünk. Ha egy csaj nem invesztál bele a dologba, egy helyes önértékeléssel rendelkező (nem büszke és gőgös!) faszi lelép. Kérdésedre a válasz: ha szimpatikus, egyszer-egyszer Te is írhatsz neki.

26/F

2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot :)

Nem azt mondtam, hogy nem írok neki, ha keres persze, hogy válaszolok, de ő sem viszi túlzásba és ez nekem meglepő. Nem ír ő sem, hogy szia, hogy telt a napod, vagy éppen a randi után nem ír rám este. Ez persze nem feltétlenül baj, sőt... legalább nem egy nyálgép papucs. Csak én magamtól nem írok rá, hogy mi van vele. Ezért érdekelt, hogy egy ilyen helyzetben gondolhatja e azt, hogy nem érdekel, ezért nem keres annyira ő sem?! :)

2012. okt. 24. 19:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor én randiztam, akkor néha hetente akadt 2-3 lány, akivel először találkoztam. Ha a randi után írtam neki, akkor buktam a dolgot. Ezért inkább párhuzamosan futtattam a dolgaimat. Persze amint komolyra fordult az egyik, akkor a többit leépítettem. Ha a randi után játszotta az elérhetetlen hercegnőt, akkor mentem tovább.
2012. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lehet jobban is járt, hogy tovább mentél :)
2012. okt. 24. 22:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben?
2012. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Persze.

Alapból a több szálon futtatós dologgal én nem tudok azonosulni. Mindig próbálok egy emberre koncentrálni, máskülönben nem is várhatom el, hogy ő is úgy viszonyuljon hozzám. Ha valaki elém dobja magát, az végképp visszataszít, pedig nő vagyok. Nem tudom te egy randi után mit várnál a nőtől, vagy neked mit jelent a "játszotta az elérhetetlen hercegnőt"?

De kicsit sem érzem aggasztónak, bántónak, sértőnek, ha esetleg a 2. randin sem történik csók és szex. Ha ettől valaki inkább mást keres, hát hajrá, én örülök a legjobban :)

2012. okt. 24. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!