Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőkben tényleg nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben tényleg nem érdemes megbízni? És párkapcsolatban élni egyel közülük? 16/F

Figyelt kérdés
nő, nők
2012. okt. 24. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
tényleg nem...:(
2012. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Senkiben sem érdemes megbízni, mindentől elvonatkoztatva.
2012. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Most dobott a barátnőm 3 év után. Full kedves, hűséges volt és pillanatok alatt átment egy szemét, nagyravágyó kis k*rvává. Szal csak óvatosan. Szerintem minden lányban van valamiféle szörnyeteg, csak némelyiknél még csendben alszik.
2012. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Uramisten, hogy ide mennyi depressziós jár.....
2012. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én csak azt mondom hogy érmesebb elöbb levadászni őket, megjelölni majd pár én múlva egyet befogni hogy legalább legyen egy utódod aki tovább viszi a vállalkozást.xD
2012. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok.


De én meg a pasikról vagyok rossz véleménnyel.


Jó oké mi lányok sokszor túlreagálunk dolgokat, de a fiúk meg néhány komoly helyzetet elviccelnek.


Nekem tavaly volt egy féléves kapcsolatom, eleinte oké volt minden, majd megváltozott és az volt a rögeszméje, hogy kocsmázgatott meg más csajok után rohangált. Amikor meg kivágtam én lettem a beképzelt p*csa.

Viszont olyan lányokról is hallottam már, akik szilveszterkor azzal dicsekedtek, hogy 10(!!!) pasival csókolóztak.


Úgy, hogy szerintem mindkét oldalról hasonló véleménnyel vannak az emberek. Ti fiúk minket lányokat, mi meg titeket fiúkat tartunk szörnyeknek. Ha ettől valaki el tud vonatkoztatni és nem azért ítéli el a másikat mert mit tapasztalt másoknál annak őszintén örülök. Aki meg valakit azért ítél el mert valaki másban csalódott annak csak gratulálni tudok.


Ez az én véleményem. :) Nekem az a kedvenc mondatom, hogy "próbálkozni kell." Hiszen úgy sose lesz jó ha elkönyveled, hogy mindenki rossz.


18/L

2012. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

17:30-as vagyok és üzenem, a 17:25-nek, hogy ritka nagy észlény vagy :D

Annyira jó, hogy nem mindenki "ahogy esik úgy puffan" alapon "vadászik" :D

2012. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Höö mondja egy mélyen megbújó szörnyeteg mi?:D
2012. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem szabad megbízni egyikben se.Tekintsd őket állatoknak és akkor nem lesz baj
2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

17:44

Mélyen megbúvó szörnyeteg? Biztos, hogy mindenkiben van valami rossz de a lényeg az, hogy valaki élvezi ha kiengedheti valaki meg inkább lesz normális. :D


17:46 meg

Már bocs de tudtommal emberek vagyunk... Ha mi lányok állatok vagyunk akkor te is.

Ha ennyire állatnak tartod a lányokat akkor menj és talizgass egy marhával hátha az jobban értékeli.

2012. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!