Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem annyira fontos (azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem annyira fontos (azt mondjak itt a lanyok, hogy csak annyi legyen, hogy neha elvigyen pizzara, mozizni) a lanyoknak egy pasninal az anyagi helyzet, akkor miert latni kedves, aranyis lanyokat is tehetos pasikkal?

Figyelt kérdés
Sok kedves, mosolygos (nem hiszem hogy penzehes, nagyon nem nezem ki belolul) 20feletti lanyt latni ujgazdag magas, szoke cicafius kulseju 6-8 millios autokkal furikazo pasik mellett. Rengetege ilyet latok. Persze van akinel ez nem fontos, de inkabb csak olyanokkal talakozik az ember lepten nyomon akik nem valljak be, de ugenis fontos, hogy az adott pasi 30 korul mar sajat kertes hazzal es 5millios autoval rendelkezzen. Az abszolut nem baj, ha ezt nem o hozta isze, hanem a szulok tettk alá, attol meg ugyanolyan jo pasi lesz a lanyok szemeben (sajnos, hiszen nem o dolgozott keg erte)
2012. okt. 29. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mert a nők arra gondolnak, ha vele családot alapítanak, akkor neki és a gyerekinek is meg lesz mindene
2012. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keg=meg
2012. okt. 29. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nemrég botlottam egy olyan kérdésbe, ahol meg egy gazdag pasi panaszkodott, hogy ugyan ki találta ki, hogy a lányok a gazdagokra buknak, mert neki nincs velük szerencséje. Úgyhogy úgy látszik a pénz sem feltétlenül elég vonzó.
2012. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso. En is talalkoztam azzal a kerdessel, de ott nem az volt a baj, hogy nem buknak ra a lanyok, hanem azzal, hogy csak a penzehes cicababak akartak vele jarni. Mert lehet nem volt tul ertekes belul a srac, nem volt jo humora stb. De azt latom, ha valaki gazdag, jo a humora is, falja az eletet arra a kis cuki lanyok is nagyon tudnakbám tapadni.
2012. okt. 29. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve annal a kerdesnel a ~185 CENTIS pasi 115 kilos volt. A tulsuly hatalmas taszitoerovel bir, akkor is ha a pasi gazdag.
2012. okt. 29. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem azért egy 30 éves pasitól már egy lakás elvárható...

amúgy meg lehet csak szerencsések voltak azok a lányok és nem akartak görcsösen gazdag pasit, mégis véletlenül olyat találtak :)

2012. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csodálkozol? Képzeldd el milyen lehet szexelni egy 115 kg-s emberrel...
2012. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért, egy gazdag pasi nem lehet szerinted rendes, kedves, vicces, stb? Kicsit el vagy te tévedve a gazdagokkal kapcsolatban, olvastál 1-2 sztereotípiát, de élőben szerintem még nem beszélgettél el eggyel sem.
2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a gazdag pasik szerinted csak gazdag nőkre hajtanak? aki jön miért ne?
2012. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!