Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok elején mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok elején mennyit voltál a pároddal?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt minden áldott nap órákig együtt voltunk, sokszor együtt is aludtunk. Kezdett elfogyni körülöttem a levegő...Szeretem, de kellett más is, idő magamra, tanulásra, barátokra. Most elutazott pár napra, és bár jó lenn hozzábújni, mégsem hiányzik igazán. Azt tervezem h mikor visszajön megbeszéljük h találkozzunk csak heti 4szer kb, h mindkettőnknek legyen kis magán ideje is. Ez nagyon gáz, ha már most így érzek? Szerelmes nem vagyok belé, azt gondolom még, szeretem és jól érzem magam vele, de nem megy ilyen gyorsan

21L


2012. nov. 1. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van az amit gondolsz, bőven jó a heti 4 találka szerintem. Amikor mi összejöttünk a párommal akkor mi is csak heti 3 szor találkoztunk akkor is többnyire együtt aludtunk. Mi is így csináltuk ezt de minden nap beszéltünk egy kicsit:)
2012. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Szia


23éves srác vagyok!

Hmm és amikor taliztok hánykor és hányig???Ám nemtudom erre mit mondhatnék én volt kapcsimnál szinte minden nap taliztunk már az elején első hét után heti 1szer együtt aludtunk 2 hónap után heti 2-3 szor és fél év után hozzájuk költöztem és 1 évre rá külön kettesbe és egészen 4 éves időszakunkig aztán vége lett!Viszont ez a kapcsi után már nem bírok senkivel napi szinten minden nap együtt lenni.Lehet mert a csalódás!

Viszont minden párkapcsi összeköltözik egyszer és ha az elején nem bírod akkor az nemjó.Viszont meg is értelek szóval passz:D:D

De sztem ne korlátozzátok hogy heti 4szer tali mert ez gyerekes.Hanem inkább ha dolgod van beszéld meg vele és elintézed...Vagy bármi...Csak ne szabályozd.

Szia

2012. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mi is beszélünk ettől függetlenül de van időm este lefekvés előtt sorozatot nézni, átugrani a szomszédba vacsira, nyugisan felkészülni az óráimra. Jó vele, de szeretném ha ő egy plusz lenne az életemben és nem pedig minden.

Remélem akkor ez normális kicsit szégyelltem magam h nem hiányzik...nem tudom mennyi idő kell h kialakuljon a nagy szerelem

2012. nov. 1. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
1 hónap után szerintem kicsit durva ennyire a "másikba bújva" élni, totál elvész szerintem a varázsa, hogy vársz rá, hiányzik mikor nincs ott meg ilyenek.
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem is azt fogom mondani h heti 4 pont. Hanem h ritkábban kb heti 4...aztán ha úgy alakul h 6 lesz vagy 2 az is ok...nekem is előtte volt egy hatalmas nagy szerelmem akivel távkapcsolat volt, kb másfél havonta voltunk együtt de akkor 2 hetet meg ilyenek 0-24 órában. Ahhoz vagyok szokva, h ha a barátom a közelemben van akkor vele vagyok. Csak h ő itt lakik a városban így nem kell "kihasználni minden percet" mert belefulladunk mindketten. Át kell állítanom a fejemben a dolgokat :)
2012. nov. 1. 18:15
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Sztem ne arra várj hogy az a nagyon nagy szerelem kialakuljon mert egyszer az elmúlik és sokan ettől ijednek meg!És jön a szakítás! Figy exem mindennél jobban szerettem de elmúlt az a hűde nagy szerelem januárba lesz egy éve hogy vége de még mindig ő a szívem csücske...De remélem más ember társaim is írnak ide mert remélem nem beszélek hülyeségeket:D

Ám a második vagyok...Szia

2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ő vele fogod elélni az életed ez biztos! :)
2012. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*leélni
2012. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal a kapcsolatunk elején heti 1-2 alkalommal találkoztunk. aztán szép lassan lett ez egyre gyakoribb..igaz "csak" heti 4 alkalom, de szerintem ennyi elég is :) A mindennapos találkozás 0-24ig elég akkor, amikor már össze is költöztök, addig meg jó egymást hiányolni :)
2012. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy add be neki, hogy kevesebbet találkozzatok, hogy ne érezze azt, hogy nem kell neked.
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!