Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ma már nem kellenek az olyan nők, akik nem rámenősek?

Figyelt kérdés
Az álszentségetek a legrosszabb (tisztelet a kivételnek, mert ha egy nő nem nyomulós, magamutogatós (most ezzel senkit nem akarok megsérteni, mindenkinek maga dolga, milyen a stílusa) akkor nem érdeklődtök felé, ne írjátok ,hogy nem így van, mert már nagyon régóta ezt tapasztalom és mindenfelé...ha meg rámenős akkor már rib@nc, komolyan miért ilyen becsapós a férfi logika? Sorry! 18/L
2012. nov. 3. 03:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen férfi logika már?

gondolom a korosztályodban lévő kis pelyhes állú rinyagépekre gondolsz.

nos.

ők nem férfiak.

2012. nov. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
ha egy sarokban ülsz,lehetsz te a világ legjobb nője senki nem fog észre venni.kell egy kis marketing,utána lehetsz önmagad
2012. nov. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz elöző, én mindig odamentem a sarokhoz üllőkhöz a buliba h szórakozásra ösztönözzem őket.:D
2012. nov. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de kellenek az olyan nők akik rámenősek így sok kis csira eljut arra a szintre hogy lesz barátnője, mert ha nem szedi őket össze a csaj akkor nekik marad otthon a matyizás
2012. nov. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
öreg veled valami nagy gáz lehet,vagy nem itt élsz !
2012. nov. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem itt élek hanem kicsit arrébb
2012. nov. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kell a seggemnek nem nyomulós lány. És ezt őszintén írom, nem vagyok állaszent, képzeld csak el! A káretős, bezárkózott nők nálam olyanok, hogy felé se fingok, nem érdekel, én nem nyöszörgök senkinek sem. Majd talál valami talpnyaló balekot magának, aki hajlandó puncsolni neki. Én nem!
2012. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellenek.. vagyis inkább csak 1 kéne:D 20/F
2012. nov. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Relikvia ***** válasza:
Minden embernek mas a parja mindenkihez mass illik mas azbideall de elob utob mindenkieg talalja.azt akit maga melle rendelt a sors!!!!
2012. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert ti nők csak szexre vagytok jók, arra pedig a ribancokat könnyebb rávenni.
2012. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!