Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nagymenő pasik kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nagymenő pasik kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy egy átlagos, kiegyensulyozott, rendes munkával rendelkező fiuhoz miért nem tudnak ugy ragaszkodni mint egy bunkohoz aki ráadásul le is szarja sok esetben őket.. mert a fiuk meg pont a rendes lányokat keresik, a lányokban ez miért nincs meg h normális fiut akarjanak maguk mellé?
2012. okt. 4. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell állandóan hisztizni??
2012. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Egy "nagymenő" pasi szerinted nem lehet pluszban normális és nem rendelkezhet rendes munkával?

Amúgy meg a lányok nagyrésze sajnos vagy nem sajnos vonzódik a rosszfiókhoz...ezvan...

2012. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
pontosabban fiúkhoz :DD
2012. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy nekik miért nem jobb egy rendes fiuval.. magambol kiindulva én biztos nem jönnék össze olyan lánnyal akiről azt se tudom hol van meg egy hülye bunkó, hogy ez miért jo a lányoknak?
2012. okt. 4. 09:09
 5/23 anonim ***** válasza:
Nyugi kellenek a normálisak is:)
2012. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy egy nagymenő nem lehet rendes?

a nagymenő határozottabb, céltudatosabb, tudja mit akar és megszerzi, nem feltétlenül bunkó, lehet dominánsabb személy csak te máshogy látod

ehelyett te itt nyivákolsz és sírsz, hogy senkinem nem kellesz, hát akkor változtass a stílusodon

2012. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mégegyszer mondom...a hülye bunkóság nem feltétlenül függ össze a nagymenőséggel vagy a rosszfiúsággal
2012. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

" a nagymenő határozottabb, céltudatosabb, tudja mit akar és megszerzi, nem feltétlenül bunkó, lehet dominánsabb személy csak te máshogy látod "


Ennek mi köze van a nagymenőséghez ? A nagymenő annyi hogy kvára népszerű.


Én rohadtul nem vagyok társasági ember tehát úgy kvára nem és hidd el hogy ehhez képest eléggé határozott és céltudatos vagyok ugyanis már 10 éve elhatározott dolgokért máig küzdök.A kettő két külön dolog.


Válaszolónak meg ha így hisztizel akkor ne is csodálkozz.Ha lenne önbizalmad és bátorságot hidd el hogy bőven válogathatnál a lány között.Ha nem mersz cselekedni magadra vess és ne a többieket kövezd meg érte ..

2012. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked valamit!Idáig mindig a rendes pasik között nézelődtem.Mint utólag kiderült tök feleslegesen.A normális pasik is épp úgy átverik a nőket. (jöhetnek a kövek) De ez így van.Nem azt mondom,hogy mind,de a legtöbbjük igen.

Ismeretségi körömben,meg vannak menők,sőt nem kis egóval rendelkezők,de a vicces az,hogy ha bármi bajom volt,vagy csak szimplán beszélgetni akartam ŐK mindig találtak rám időt!

Nem kellene általánosítani,a menők is épp olyan emberek,épp olyan érzésekkel.S ne hidd,hogy nekik sokkal könnyebb az életük.Sőt csajozás terén se könnyebb.

Csak ugye az általánosítás,az hogy azt hiszik az emberek mert valaki jól néz ki,magabiztos akkor már minden csajt megkap.

Ezekért tenni kell!Ha van önbizalmad,ha merész vagy,ha látják rajtad a nők,hogy van kisugárzásod neked is lehet csajod.De míg azt mutatod kifelé,hogy jaj nyávogok meg kesergek addig nem is lesz!

2012. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9. Te is általánosítasz, nem csak a kérdező:) Én pl. nem verek át senkit, adott szituációban mindig megmondom, hogy pontosan mi elképzelhető. Minek verjem át? Aki arra megy, az olyan romlott jellemre is. Engem is vert már át nem egy nő, de nem fogom azt mondani, hogy mind ilyen, mert szerencsére már találkoztam normálissal is:)
2012. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!