Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma. Hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma. Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Üdv! Van az osztályomba egy lány nagyon tetszik. A problémám az, hogy kb soha nem beszéltem még vele, sé nem tudom hogy "hogyan kezdjem". Milyen ürüggyel menjek oda hozzá? Kicsit félénkebb típus vagyok, kevés önbizalommal :P

A válaszokat nagyon köszönöm!


2012. nov. 16. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyenes vonalú egyenletes mozgással.
2012. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először csak próbálj vele ismerkedni, teljesen általános témákkal. Eközben lehetőleg fojtsd el magadban az izgatottságodat és legyél laza. Suli után kileshetnéd mikor megy haza egyedül és csatlakozhatnál hozzá. Ha bejössz neki, biztosan jól fog neki esni a figyelmed.

Ő is félénkebb, visszahúzódóbb vagy inkább az osztály királynője?

2012. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
LOL
2012. nov. 16. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Közepes aktivitású szerintem az osztályban. Nem a királynő :D
2012. nov. 16. 15:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló tanácsát meg fogom fogadni :D
2012. nov. 16. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem értem miért nevetsz, titokban mindenkinek a királynő kell, csak van, aki nem látja a korlátait.

De semmiképp ne ronts rá, tátha megijed és csípőből visszautasít. Inkább fúrd magad bele az agyába. Lassan érlelődjenek a dolgok. Ehhez pedig beszélgetned kell vele, illetve a lányok nagyra értékelik a kedvességet is!! Nyisd ki neki az ajtót, meg mittugyamén.

2012. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!