Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, hogy ha elmentek valahova a barátotokkal akkor mindent Ő fizet? ( Mozi, ebéd, kávé stb. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

de zavar, de sajnos én még sulis vagyok

már beszéltünk róla, azt mondta ne izgassam magam, ha nem szivesen költene, nem vinne el moziba stb-be

ő ezt így látja természetesnek

2012. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem mindig zavartak ezek a dolgok. Bár időnként ráhagyom a barátomra, ha ettől érzi jól magát

18/L

2012. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De zavar, nem szeretem ha mindent fizetnek nekem. Max. egy üditőt vagy ilyesmit elfogadok, de nekem drágábbat ne fizessen helyettem
2012. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, nem is engedem neki. Persze ebből veszekedések is szoktak lenni. Ő dolgozik, én még tanulok, de nem érdekel, nem akarom, hogy ő fizesse. 23/L
2012. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De zavarna, ha így lenne, éppen ezért nem fizet mindig mindent ő. Neki is ugyanúgy meg kell dolgoznia azért a pénzért, mint nekem, és neki sem adnak semmit ingyen. Semmilyen jogon nem várhatnám el tőle, hogy mindent ő fizessen, így gyakran én állom a cechet.
2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Engem nagyon zavar, de ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen mindenhol - néha hagyja azért, hogy beszálljak a költségekbe.
2012. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kapcsolatban vagyok. Nagyon zavart, de mivel ez számára evidens, elfogadtam. De nem kell természetesnek venni! rengeteg lehetőség van a kezedben, hogy viszonozd, és ezzel csak még értékesebbnek tűnsz a szemében. P: főzz neki vacsorát, süss süteményt, vegyél előre mozijegyet, este egy üveg borral menj át hozzá stb...

én (21) pl. kihasználtam, hogy közelgett a szülinapja (26) és szerveztem egy meglepetés bulit 40 főre, étellel, itallal, zenészekkel.

hidd el, számukra amilyen természetes, hogy fizetnek, annyira jól esik, ha viszonozzák nekik! :)

2012. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mondhatni hogy igen zavar...és ezt már mondtam is Neki hogy kellemetlen ez nekem, mivel fősulira járok nincs keresetem és így viszonozni ezt nem tudom...de mindig "megnyugtat" azzal, hogy higgyem el, hogy ha nem lenne miből akkor nem finanszírozná...ha nincs pénze akkor úgyse megyünk el úgymond "extra" helyre értem ezalatt a mozit, vagy vacsit és hasonlókat.

félreértés ne essék, a párom nem egy dúsgazdag pasas, csak sokat plussz melózik és ha van innen jött úgymond "plussz" pénze akkor megszokott lepni ilyen kis "aprósággal" :)

2012. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem leszek munkanélküli fordul a kocka. :)
2012. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ki az a szerencsétlen idióta, aki mindent kifizet a csajoknak?
2012. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!