Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez engem nagyon zavar. Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem nagyon zavar. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Szinte minden barátnőmnek van már barátja. Nekem pedig még mindig nincs. Nem vagyok csúnya, jó alakom van, nem káromkodok, társasági ember vagyok, és semmi. A múlt héten elmentem a barátnőmékhez, és ott volt a barátja is. Ölelgették, puszilgatták egymást, nekem pedig olyan rossz érzés volt, hogy én nem tudok ilyet csinálni...Tanácsok?

2012. nov. 19. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó pénzért leszek a barátod.
2012. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kor ?

Amugy ne aggódj elfog jönni nem kell sürgetni

2012. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. 15.
2012. nov. 19. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod dobj egy privátot aztán dumálgatunk és meglátjuk mi merre ;)
2012. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szerelem nincs korhoz kötve szoval még rá érsz nem kell kapkodni :).


17/f

2012. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 évesen még nincs barátod? Akkor egyedül halsz meg, nincs mese.


Komolyan, ennyire elvesztették már a gyerekek a realitásérzéküket?

2012. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 vagyok, jó az alakom, jól öltözködök, társasági ember vagyok, mindenki azt mondja h milyen jól nézek ki, utcán füttyögnek nekem stb. Mégsincs pasim. Fogalmam sincs, h miért.. A bnőm alacsony, duci, nem olyan szép, írtó idegesítő, gyerekes (am szeretem, csak ez az igazság róla:D), és mégis van barátja, méghozzá nagyon jó csávó már több mint 2 hónapja.. Engem is zavar, de sokat nem tudok tenni ez ellen, mert fiúk után és pedig nem fogok rohangálni.:D
2012. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiúk nagyon félősek ám! Ha ilyen jól nézel ki, lehet, h nem mernek közeledni, kevésnek tartják magukat, félnek a visszautasítástól. Nem szabad futnod utánuk, abban igazad van, egy nőnek legyen tartása, már a te korodban is! De ha megérzed, hogy "együtt rezegtek", jókat nevetsz, fesztelenül érzed magad egy fiú társaságában, bátran adhatsz "jeleket", hogy legyen mersze kezdeményezni.
2012. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!