Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elviselhető külömbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elviselhető külömbség, ha egy kapcsolatban az egyik fél egy aktív, extrovertált, a másik meg egy befele forduló, elvont, csöndes valaki?

Figyelt kérdés
Persze közben sok dologban hasonlítanak, stb.
2012. dec. 8. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem tudnám elviselni, ha a párom nagyon extrovertált lenne. De biztos van, akinek ez nem okoz problémát.

Mi nagyon hasonló személyiséggel rendelkezünk párommal, és nagyon jó így.

2012. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Számomra ég és föld, hiába is próbálod bizonygatni az ellenkezőjét.
2012. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Párom és én ilyenek vagyunk. Már 4 éve boldog a kapcsolatunk.
2012. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utóbbi válaszolótól megkérdezhetem, hogy volt-e baj ezügyben, vagy csak simán megbeszéltétek, hogy ez van?


Úgy sejtem, ha vagyunk elég intelligens felnőtt emberek, akkor lehet a dolgokat kezelni, bár ehhez azért jó adag hasonlóság is kell.

2012. dec. 8. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Szeretet = elfogadás. Ha elfogadják egymás természetét és korlátait, akkor jól fog működni a kapcsolat, ráadásul a zárkózott jobban meg is fog nyílni.
2012. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül kijövünk így is. Tulajdon képp, minden téren, tűz és víz vagyunk.
2012. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

No ebben nem értünk egyet.


Ha pl. minden nap megver, azt elfogadod, csak mert szereted???

2012. dec. 8. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, sosem volt ebből baj. Társaságban ő oldottabb, beszélősebb de nekem ez csak jó, hiszen én egy halkabb szavú, kevésbé nyitott személyiség vagyok, aki ismeretlen társaságban nehezebben oldódik, de mivel ott van párom megkönnyíti a helyzetem. Szóval segít nekem, hogy úgy mondjam a jelenléte.
2012. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy jön az elfogadáshoz a másik megverése?

Szerintem a válaszadó nagyon nem erre gondolt...

2012. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Meglehet, csak akkor rosszul fogalmazott.


Ha a szeretet = elfogadás, akkor ennyi erővel bárkit szerethet. Ez meg egyenlő az elvtelenséggel.

2012. dec. 8. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!