Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ha a barátnőm szülei megtudják hogy járunk? (szülők véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés

Ő: 15 éves, korán érő, kedves aranyos jól nevelt lány. A szülei nagyon szigorúak, heti max 1-2 órára engedik ki a barátnőivel.

Én: pár hónappal vagyok idősebb, kb. ugyan olyan jól tanulok mint ő, ronda sem vagyok, ezekkel nem is lehetne baj.

A probléma ott kezdődik hogy csendes tipus vagyok, és alig van önbizalmam. Mások előtt csak akkor szólalok meg ha muszáj, egyedül a barátnőmmel tudok rendesen beszélgetni. Ha a szülei elé kell álnom tuti zavarban leszek és alig tudok majd beszélni.

Az én szüleim már tuják, de az övéi nem. Mire számítsak ?


Mind ketten idén kezdtük a gimnáziumot, 2 hónapja ismerem, 1 hónapja vagyunk együtt. Őszintén szeretem őt, és ő is engem. Egy idő után el kell mondanunk nekik.


2013. jan. 7. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is csendes típus vagyok. Én karácsonykor mutatkoztam be fél óra után feloldottam ahogy elkezdtek faggatni. :) Aztán már minden simán ment. :)
2013. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon emlékeztetsz magamra, igaz én akkor kezdtem serdülni, a "barátnőm" anyja volt az osztályfőnököm, jól tanultam én is, nem is volt probléma csak amikor mondta, hogy rövid pórázon tartják...

Csináld amit én! Próbálj tisztesség tudó lenni velük (ez inkább elvárás) és higgadtan mond el a történetet és azt, hogy ő is szeret téged és kérdezzék meg őt, hogy biztosan így van e. (Ha úgy áll a dolog, hogy azt mondja a csaj, hogy nem akkor egyenes gerinccel, "lovagiasan" viseld, általában az egy jó pont a szülőknél ha úgy viselkedsz.:)

2013. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

az a fontos h a lányuk boldog legyen :)

amúgy énis csendes vagyok, de a barátom szüleivel már ennyi idő után naggyából oldodtam (8hónap)

2013. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt már pár kisebb kapcsolata, azokról is tudtak a szülei és hagyták.

Önmagammal van a bajom, nincs önbizalmam, ráadásul ha zavarban vagyok akkor csak kis ondolkodási idő után tudok összerakni egy normális mondatot.

2013. jan. 7. 17:24
 5/7 anonim válasza:
mond a lánynak h készítse fel a szüleit.. hidd el megértik!
2013. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hole Hunter ***** válasza:

Nem hinném, hogy te leszel a vacsora...megnyugodhatsz!

Valószínűleg rövid idő alatt fel fogsz oldódni, már csak a családias hangulat miatt is. Fölöslegesen aggódsz. :)

Üdv. egy szülő

2013. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a barátnőd mondja el a szüleinek,hogy megismerkedett veled,és szeretne találkozni.szerintem megértik
2013. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!