Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátommal nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátommal nincs közös témánk msn-en. :S Hiába beszélünk nem tudunk miről beszélni? :S Miért van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet,hogy sok lánnyal van ez.tudd meg mi érdekli öt,és próbálj arról kérdezgetni.Ha például nagy focirajongó,kérdezd meg,hogy melyik csapat nyerte a tegnapi mérkőzést.De ha ö soha nem kérdez semmit,akkor mond meg neki,hogy zavar,hogy mindig csak te kérdezel.
2009. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
politika!! rohadt jó téma!
2009. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
valószínű nem vagytok egymásnak valók
2009. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
mondjuk hagyd az msn-t a p*csába. vagy ha már ekkora kocka vagy, beszélgessetek a szexröl. az mindig épkézláb téma.
2009. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha élőben tudtok beszélgetni, akkor az msn-t hanyagoljátok, ha találkoztok akkor majd dumáltok egy jót:) egyébként nálam is van így egy haverommal. Élőben nagyon jókat beszélgetünk, hülyülünk stb:) de msn-en nem megy, úgyhogy inkább nem is erőltetjük...
2009. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, jól értem-e a kérdésed. Azt is jó volna tudni, hogy mennyi ideje vagytok együtt. (ha párkapcsolatról van szó, és nem barátságról) Ha ez még egy friss, alakuló kapcsolat, akkor természetes is lehet, hogy eleinte nincsen sok közös témátok. Az előző válaszolóhoz csatlakozva: ha lehetőség van élőben többet beszélgetni, én is azt tenném. Az sokkal tartalmasabb is lehet. Ha még csak alaulóban van a kapcsolat, szerintem lesz majd több közös téma, ahogyan egyre jobban megismeritek egymást, és közelebb kerültök egymáshoz. De ha szeretitek egymást, és kötődtök egymáshoz, előbb-utóbb csak kell közös beszédtémának jönnie. Mindig meg lehet kérdezni, hogy mit csinált aznap a másik, hogy van éppen. Hogyan alaulnak a számára fontos dolgok. Vagy lehet kérni, hogy meséljen a hobbijáról. Vagy ha csak kezdeti az ismerkedés: lehet kérdezni az illetőt a gyerekkoráról, és arról, hogyan képzeli el a jövőjét. Így sok mindent meg lehet tudni róla. Remélem, idővel egyre több közös témátok lesz. Az is jó lenne, ha lenne valamilyen közös hobbitok. Valami, ami mindkettőtöket érdekel, amiről lehet beszélgetni. Nem akarok vészmadár lenni, de ha ez több hónap múlva is így marad, hogy nem igazán tudtok jól elbeszélgetni egymással, akkor valóban el kellene azon gondolkodni, hogy egymáshoz valóak vagytok-e. Hosszú távon nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy tudjatok jókat beszélgetni. Egyébként hány évesek vagytok? És mióta tart a kapcsolat?
2009. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én 16/Lány a barátom 20/fiú

Fél éve ismerjük egymást élőben nagyon sokat és jókat beszélünk. Állandóan nevetünk msn-en meg alig hogy írunk. Van mikor msn-en is nagyon jókat beszélünk és hajnalokig de mostanába egyre több olyan van, hogy "Mondj valamit" meg mindig mondja hát "látom nem akarsz velem beszélni szia" Ma is ez volt, le is szóltam, hogy ne csak én kérdezzek meg írjak hanem ő is. Aztán találkoztunk töl jól elvoltunk. Mondtam neki személyesen beszéljük meg a próblémákat ne mindig msn-en. És ő nem akar most arról beszélni mert neki semmi baja. Amúgy 1 hónapja. Eleinte annyira jó volt és 2 és fél hét után jött, hogy alig van téma és veszekszünk.

2009. aug. 28. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De imádom azokat a buta embereket, akik beírják, hogy a számítógépen kívül is van élet, és gyökér kocka vagy, stb...:D


Én fél éve vagyok együtt a barátommal, ő 20 lesz, én 21. Általában együtt lakunk, vagy nála, vagy nálam, de vannak olyan napok, amikor mondjuk vizsgára készülök, vagy neki van valami elintéznivalója, és olyankor külön alszunk, mindenki a saját lakásában... Természetesen olyankor mi is beszélünk msnen. Ezt el sem tudják képzelni az ostobák, hogy nem éjjel-nappal beszélgettek msnen, hanem akkor, amikor éppen nem tudtok együtt lenni...


Msnen egyébként mi folyton összeveszünk. Hiszen nem látom a reakcióit, nem érzem, hogy mit mond gúnyosan, mit komolyan... Szóval nem szeretünk így beszélgetni. Szerintem ti is szorítkozzatok az élőben való beszélgetésre. Amíg ott nincs gond, addig semmi baj. Nekünk is van olyan, hogy napközben mindent megbeszélünk, amíg együtt vagyunk, este meg msnen már nem beszélünk, mert mindkettőnk elfoglalja magát a kis dolgával, olvasgatok, blogot írok, stb... Ő meg honlapot szerkeszt, gitározik... Nem baj az, ha nem beszélgettek végig minden másodpercet akkor is, amikor nem vagytok együtt.

2009. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De tudod ha egy napon nem találkozunk msn-en összeveszünk és nem lesz témánk. És tudd kit szólsz le, mert te se voltál szerintem mindig tapasztalt, de ha te tökéletesnek érzed magad hát.. Aztán lehet lepontozni.
2009. aug. 28. 19:27
 10/10 A kérdező kommentje:
De miért van ha írok neki kérdezek valamit elküldd?
2009. aug. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!