Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve járok egy sráccal. Mindketten szüzek vagyunk. A gondok az utóbbi pár héten akadtak, amikor a barátom rákérdezett, hogy mikor fog megtörténni a dolog. Igazából a szívem legmélyén én is akarom, ahogy ő is. Azért kérdem a ti véleményeteket, mert a velem egy idős csajok már rég elveszítették, és még engem néznek le. Igazából ez már hidegen hagy. Senki sem adott még egy normális választ. Az utóbbi időben csak veszekedünk mer ő akarja... én meg nem annyira, hogy megtegyem. Ő 18 én pedig 15.

2013. jan. 10. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallgass a szivedre. Ha nem vagy 100% biztos, akkor ne menj bele.
2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarod még, akkor ne tedd meg. mert a barátnőid...de azok a barátnőid és nem te vagy! inkább őket kéne lenézni, hogy még nagyra is vannak vele, hogy már rég túl vannak rajta
2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

nahát, de megleptél azzal, hogy 18 éves...


ha tényleg rákérdezett, és így, akkor szerintem ez van a fejében: "na, most már kibírtam azt az egy évet, végre 15 lettél, ideje lenne"


ha jól fogalmaztam, akkor az kellett kijöjjön belőle, hogy csak azért van/volt veled, hogy ő lehessen az első...

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen korban sajnos túl sok ez a korkülönbség, pont ezért. Még az is nagy szám tőle, hogy egyáltalán ennyi ideig várt. Ált. fiúk nem szoktak ilyen türelmesek lenni. Ha te nem vagy még kész rá ne menj bele, de akkor előbb utóbb sajna elveszíted, vagy megcsal. Ő már felnőtt, 18 éves.


Erre nem is adhat neked senki normális választ, csak a te döntésed, nem mi fogunk lefeküdni a pasiddal. Ha csak félsz picit, de valójában akarod őt, meg szereted, akkor tedd meg. Persze ne védekezés nélkül. :)

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem biztos, hogy érett vagy rá. A 18 éves meg persze, hogy sürget, mert akkor feláll neki, ha két kutyát lát ba-ni (életkori sajátosság).
2013. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még ő is szűz. Csak azért kérdezett rám, mert már egyszerűen nem bír magával. Ha csak hozzám nyúl, megcsókol vagy megsimogat beindul. Igazából megértem, hisz mégis csak fiúból van. De nincs nekem egy kicsit hülye felfogásom? Csak azért kérdem, mert én megakarom várni a 16-ot. És lehet, hogy amikor 16 leszek, akkor már megszeretném várni a 17-et. Még én sem értem magam.
2013. jan. 10. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig igazán megérthetnéd magad. Érzed, hogy nem vagy még kész.
2013. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem készen állok. A kor az ami picit zavar.
2013. jan. 10. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korfüggő,ha megbízol benne, és egy éve már jártok szerintem meglehet tenni,én 15 voltam amikor elveszítettem a barátommal,és nem bántam meg,7 éve együtt vagyunk,tervezzük a lagzit!
2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek. Én is úgy döntöttem,hogy elengedem magam és inkább élvezem az életet.Most már úgy gondolom, hogy fontos egy kapcsolatban.
2013. jan. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!