Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklem vagy csak túlspil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem vagy csak túlspilázom?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy a barátommal nem élünk együtt. Szóval itt volt nálam, bizonyos okok miatt ki voltam akadva, sírtam, ő vigasztalt, legalábbis próbált, de mennie kellett melóba, azt mondta felhív, mielőtt bemenne dolgozni. Aztán kaptam egy sms-t, hogy nem tud hívni, mert merül a telója, szeret, aludjak jól stb. Most komolyan nem lehetett volna bedugni azt a telót, hogy tudjunk beszélni, mikor tudja, hogy milyen ramatyul vagyok? Persze sms-re nem válaszol...de nem is szokott ha veszekedek (próbálok, mert így nehéz).
2013. jan. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlspilázod szerintem. Örülj hogy küldött sms-t nekem exem egyáltalán nem írt egy csomószor az rosszabbul esett.
2013. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak kicsit túlreagálod

Lehet h nem volt nála töltő

A legvalószínűbb, hogy azért nem hív fel, mert nem szeret szomorúnak látni, segíteni viszont nem tud

Nem valami jó érzés tétlenül nézni ha vki sír

2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit túlkomplikálod. Bármi közbejöhetett, de ha abba a ritka esetbe tartozol hogy ezt csinálta veled akkor igen nem érdekled. Viszont nem hiszem hogy ez lenne. inkább csak közbejött valami. Ha pl lefeküdtetek és utána lelépett akkor lehetsz bajba.
2013. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/3 Nem erről van szó. Már több mint egy éve együtt vagyunk, éppenséggel most le sem feküdtünk. Csak rosszul esik, hogy miért nem töltötte fel, hogy legalább fel tudjon hívni...
2013. jan. 16. 22:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem a holnapi talra, sms-ben. Kaptam is választ: Jólesz, szeretlek. Annyira azért mégsem merül...
2013. jan. 16. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy túlspilázod kicsit. Bár az is tény, hogy egy 2 perces beszélgetést igazán kibírt volna sztem az a teló még.
2013. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem még azt sem mondja, szeretlek, nem hogy sms.

Mindig az a válasz minek mondjam, ugyis tudod :(

2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!