Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják hogy a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják hogy a való életben ismerkedjek és ne az interneten. De hát a való életben mégis hol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez az évezred kérdése.Nem nagyon van ideális hely sajnos szerintem. F/36
2013. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amit én eltudok képzelni az egyedül a bulizás, de én komoly kapcsolatot szeretnék nem futókalandokat.
2013. jan. 26. 09:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, hogy komoly kapcsolatot szeretnél. De az interneten általában unatkozó fiúk és csajok, sőt öregedő hapsik tesznek úgy, mintha kapcsolatot keresnének. Ez a mindennapi szórakozásuk, mert olcsó és még ki sem kell mozdulni onnan. A facebook-on nagyon jó posztok keringenek ezzel kapcsolatban, érdemes ilyeneket keresgélni.
2013. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A buli szerintem még rosszabb hely az ismerkedésre, mint az internet... mellesleg a netes ismerkedéssel sincs semmi baj, csak ésszel kell használni, mert sok a hülye, a hazug és a perverz, az ilyeneket ki kell szűrni.

Egyébként pedig nyilván közösségi helyeken a legjobb ismerkedni, suliban, munkahelyen, hobbi- ill. sportklubokban, stb.

2013. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én régen rengeteget buliztam,de sajna hossazbb ideig tartó kapcsolatom nem lett onnan,mindamellett,hogy nem k....kal ismerkedtem meg,hanem tök aranyos kedves lányokkal.
2013. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát igen,csak sajna a net tele van hazug,átb....ós emberekkel,a melóhely sokszor tabu,mert ugye házinyúlra nem lövünk,aki iskolába jár persze annak ott a suli,de aki nem,annak ugyebár az már kiesik,a bulihelyek egy más világ,akkor sokszor az ember nem is lát tisztán a különféle drogoktól,meg piától,az utcán azt mondják hogy zaklató vagy,nos tényleg nem egyszerű.
2013. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem ismerkedhetsz nyugodtan a neten.
2013. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak jól kell kinézned (már ha fiú vagy).
2013. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ASOT ***** válasza:

Áruházakban elég jó.

ÉS sok lehetőség is van rá.

2013. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Áruházakban hogy?
2013. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!