Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik le sokan a kövéreket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le sokan a kövéreket?

Figyelt kérdés
Szerelmi és egyebek terén is,ha valaki kövér,akkor szinte mindenki azt mondja,hogy az semmit se ér.Nem mindenki,de a többség.
2013. jan. 27. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocs de nem fogok kövér csajjal járni.
2013. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem így értem,hanem valamiért az a kép,hogy a látható tömegfeleslegen kívül kevesebbet érnek a soványabb társaiknál.Szerelemben,munkában,stb.
2013. jan. 27. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Férfiban gyenge, lassú, és izzadós is egyben. Mozgáskorlátozott. Nőnél meg egyszerüen nem nőies, főleg ha egy karcsúbb hapiról van szó, akkor nem érezné jól magát egy tank-Aranka mellett. Egyszerüen alap,hogy a nőnek törékenyebbnek, finomabbnak kell lennie a palinál, ohgy az ösztönszerű szerepek ne bomoljanak meg. Azért egy olyan nő mellett én is takonynak érezném magam, akinek elveszek az árnyékában. Ráadásul ha rámüll, onnat mennék rokkantságiba. Ezt meg ugye ki akarja... Izzadnak is keményen, hajlatai összeérnek, gombásodik, pörsen, büdösödik, nem esztétikus.
2013. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem az,hogy kevesebbet érnek. egyszerűen esztétikailag nem néz ki jól egy túlsúlyos ember,ennyi
2013. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne a kövér pasi alapból gyenge is?Meg attól,hogy "összeér" attól még lehet igényes is.Szerintem legalábbis.Én nem tartom magam kövérnek,Szóval nem a magam védelmében mondom ezeket.De ma beszélgettem egy igencsak kövér nővel és neki van rengeteg negatív tapasztalata.
2013. jan. 27. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Ma 17:05!

Attól hogy valaki kövér még nem biztos hogy igénytelen.

Kérdező,én ezt megcáfolnám mostanában épp hogy egyre több olyan kövér nőt látok akinek van barátja. De ez igazából szerintem kisugárzás kérdése!

2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert az emberek szeretnek valakit lenézni, és utálni, ha nem a kövéreket, akkor másokat, de ettől nem szabad, h értéktelennek érezd magad
2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kövérség alapból nem egészséges. Nem tesz jót se a szívnek se a lábaknak. Le kell fogyni és nem rinyálni.
2013. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam,nem rólam van szó.Én izmos vagyok,nem zsíros...De mondjuk egy hormonzavaros sehogy se tud lefogyni...Meg van még hasonló helyzetű.És csak azért fogyjon le valaki,hogy elfogadják?
2013. jan. 27. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Túlsúlyosok gyengék. Útcai önvédleemben mindenképpen. Lassú, mozgáskorlátozott. Egy fürge harcos seperc alatt körbeveri őket. Lassúak. Ezért gyengék. Kifulladnak, nincs tüdejük. Nem tudnak semmilyen téren fizikálisan dominánsak lenni. PErsze az izmoból túlsúlyos 120 kiló szétdoppingolt kategoriára kell gondolni, azok is lassúak, merevek, körberúghatók, de a dagikhoz képest van egy annyi előnyük,hogy felemelnek 200 kilót is ha kell. Gyakorlati haszna persze nincs. Önvédelemben ugyanúgy megbuknak a normál méretű izmos bunyósokkal szemben!

Ennyit tehát a dominanciáról, meg az erőviszonyokról.

Annyi előnye van a kövéreknek,hogy az észeki sarkon késöbb fagynak halálra a vastag zsírréteg amit magukra híztak miatt, szigetel, de már van termó dzseki ami divatosabb.

Ellenben nyáron nem tudják a hájukat levetkőzni, és rohadnak, izzadnak már álló helyzetükben is sokkal intenzívebben, mint az átlag emberek. Ez nem előnyös.

2013. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!