Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, van esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van esélye egy 21 éves nőnek nála pár évvel idősebb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Valamiért azt kezdem gondolni, hogy a nálam pár évvel idősebbekkel jobban meg tudom értetni magam, nekem kicsit nálam tapasztaltabb emberre lenne szükségem, nem velem egykorúra, aki azonos fejjel nézi a világot mint én? Van erre egyáltalán esély, csak mert ahogy elnézem, nem sok, max. egy menetre kellenék az idősebbeknek, normálisabb pasi már nem is létezik?
2013. márc. 1. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van
2013. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nincs és nem is lesz.Majd ha lesznek normális lányok akkor talán.
2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Válassz valami nyomorult 30 éves szüzet, ő biztos meg fog becsülni. Csak kicsit kövér lesz meg kopaszodó
2013. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Basszus #3 honnan ismersz? És honnan tudod, hogy a kérdező álmaim nője?
2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van.
2013. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, ez kedves volt tőled! :D amennyiben persze komolyan gondoltad
2013. márc. 1. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A par evvel idosebb az kb 25, ami teljesen normalis korkulonbseg.

Minel idosebb ferfivel akarsz osszejonni komoly kapcsolatra annal erettebnek kell lenned. Gondolom ezzel nem mondtam ujat.

Ha ugy erzed, hogy a korosztalyoddal nem annyira vagy egy hullamhosszon, akkor kezdj celiranyosan idosebb pasikkal ismerkedni. Beszelgess minel tobbel, merd fel, hogy hogyan viszonyulnak hozzad, mi az ami oket erdekli.

2013. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, lenn; pl. talán velem (is). :)
2013. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*lenne
2013. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs mit tenni, az ismerkedés még nem bűn! :D
2013. márc. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!