Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as-40es éveidben leállnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as-40es éveidben leállnál veled sokkal fiatalabb (20évnél idősebb) fiúval? Akár hosszabb kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
áhh nem éri meg szerintem elmondja hogy mennyire szeret de utána otthagy mert megtetszik neki egy másik lány...fiatal nagyon elhatározni nem tudja magát(bár vannak kivételek)...a végén az lesz hogy nagyon bele éled magad és puffansz egy nagyot :S
2010. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha te 30-40es éveidben úgy nézel ki, hogy egy huszonéves leállna, veled, akkor simán! És ezt bóknak szántam. Attól függ, hogy a pasi észben is megfelel e.
2010. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(előző) bár én fiú vagyok én biztos nem állnék le 30-40 évesen egy fiúval:D bár ki tudja váltohat az ember sokat pár év alatt ;)
2010. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22 éves fiú vagyok és az érettebb korosztály érdekel ja és a nők.
2010. ápr. 22. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Leállnak veled. Hosszabb kapcsolatra is. Nekem is ilyen korú nők jönnek be,éltem is együtt idősebb nőkkel. ;) 28/f
2010. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kizárt
2010. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2010. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van rá példa, de az ilyen nők inkább laza szexkapcsolatot akarnak egy ilyen fiatal fiúval.
2010. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!