Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most benne? Ha valaki szerelmes, lehet ennyire bizonytalan?

Figyelt kérdés
A tanácsotokra lenne szükségem.párommal több mint egy éve vagyunk együtt.történt egy törés,kb 3hónapja,és külön mentünk..vagyis 1hétre talán,mert nem bírtuk külön.Azóta nem élünk együtt,én elég messzire költöztem sajnos.Nem rég megbeszéltük,hogy vissza költözöm hozzá,és folytatjuk.Megterveztuk szépen a dolgokat,hogy a jövőben mit szeretnénk elérni,hogyan tovább stb.Kb 2hét múlva mennek,ő pedig elbizonytalanodott most.Azt mondja nem tudja mi lenne jó.Nem tudja hogy tudna e megint velem élni,hogy megszokta egyedül már,és gondolkodna pár napot.De állítja szeret.Kétségbe estem,az előre megtervezett kis álmaim,az életem,összedőlt.Szeretem nagyon,és felek hogy elveszitem. Ti mit Tennének?szerintetek ha szeret akkor min kell gondolkodnia.?
2013. márc. 14. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok, ráadásul összesen 3/4 év ami jó volt a maradék 1/4 év már más

hagyni kell,ha jelentkezik majd úgy lesz

most ő így jól érzi magát, a szeret szó nem = a szerelemmel

várj, de kezdhetsz keresni másikat, ha Neked így nem lesz jó N

2013. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok. együtt vagyok a párommal, az utóbbi időben nem akar túl sokat találkozni velem, azt mondja h szeret. elég sokszor. de ha megkérdezem h miért nem akar velem lenni csak annyit mond, h egyedül akar lenni. most inkább mindenki hagyja békén..ki érti ezt? :/

tudom szörnyű érzés ez a bizonytalanság. én is ebben élek már nagyon régóta..hónapok óta ezt csinálja..

ezen a szeret nem egyenlő a szerelemmel dolgon kicsit elgondolkodtam..van benne valami lehet..de akkor is elhiszem, h szerelmes belém...lehet hülye vagyok, na mindegy is.

a lényeg, hogy talán próbáld meg lekötni magad. a barátok ilyenkor sokat segíthetnek. főleg ha bandástól mentek ide-oda, nevetgéltek...rengeteget tud segíteni. tapasztalat. egy idő után azt érzed, hogy nincs is szükséged pasira hiszen boldog vagy másokkal is! :)

kitartás! azért remélem, hogy jelentkezik majd! nem tudom mit mondhatnék, de ne csak az lebegjen a szemed előtt, hogy csak ő vele lehetsz boldog.:/ úgy könnyebb lesz ha esetleg nem jelentkezne..és sokkal jobb érzés, ha mégis!

2013. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!