Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen könnyen találtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könnyen találtok, találtatok magatoknak párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nektek hogy megy a párkeresés? Csak én vagyok ennyire "válogatós"? Nekem nehezen megy, sőt... Nagyon ritkán találkozom olyannal, akitől többet akarnék mint barátság. Fontos a vonzalom számomra, ezért is már megkaptam a magamét hogy külsőségekre megyek. De ez nincs így, mert számomra akkor vonzó valaki, ha kívül belül tetszik. Felőlem lehet akármennyire jó pasi külsőre, ha belsőleg egy nyámnyila anyámasszonykatonája, vagy egy primitív állat. Az utóbbi 1 évemben is csak 2 ilyen emberrel találkoztam, mindkettő a szexre ment, utólag kiderült hogy az egyiknek barátnője is volt, csak ezt letagadta. Miért lehet ez? Nem lennék nyitott az emberekre? Próbálom az okát keresni, de nem találom. Azt sem mondhatom el hogy a 10/10-es pasik kellenek nekem, mert általában aki nekem tetszik nagyon sokan azt mondják rá hogy átlag, vagy ronda. Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?

Azt még hozzá tenném, hogy én már próbálok olyan embert keresni magam mellé, akivel úgy gondolom leélhetem az életem, igaz lehet naiv gondolat ez, de erre törekszem. Köszönöm a válaszokat. 23/L


2013. márc. 18. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal semmi gond nincs, hogy vannak igényeid, és nem mész bele kompromisszumos kapcsolatokba. Ugyanakkor az is fontos, hogy ne írj le senkit elsőre, próbálj meg akkor barátkozni, hátha jobban megismersz valakit, és az alapján kezdesz el vonzódni hozzá. Hidd el, hogy működik. :)
2013. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

. nyugodtan "keresgélj". nekem is csomó ismerősöm van akik nehezen "találtak" párt. Az egyiküknek már gyereke van, a másiknak még mindig senki.

Egyébként bírom az ilyen embereket :D akiknek kívül-belül tetszik, akkor vonzó. Egyvéleményen vagyunk :)

2013. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen mert vidéken élek egy kis faluban
2013. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Válogatós vagy...... Csak vicceltem nem így van. Csak egyszerűen rossz körökben forogsz. Rosszak a beidegződéseid. S valószínűleg ott van a környezetedben az a srác, aki bejönne neked, s nem is "Nyámnyila", de mivel eddig még csak nem is bátorítottad, pedig már ismered, nem erőlteti meg magát. Nézz körül.
2013. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nehezen megy a pártalálás, azt hiszem a nagy igények miatt.

Társra vágyom, akivel szeretjük egymást. Volt, hogy próbáltam már kapcsolatot enélkül, de sajnos egyik sem sikerült igazán. Nem értettük meg egymást, vagy az érzelmek hiányoztak.

Mindenesetre olyan igazit nagyon nehéz találni. Elképesztő nehéz. Nekem annyira a külső nem lényeg, bár nem érzem, hogy ezért egy kicsit is könnyebb dolgom lenne.


22l

2013. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekesen. Egy régi ismerősömbe szerettem bele, akit már évekkel ezelőtt leírtam, mert nem tetszett, egyáltalán nem találtam vonzónak (tipikus kocka kinézete van, alacsony, nyüzüge, stb.). De ahogy egyre többet beszélgettünk, a belső tulajdonságai idővel felülírták ezt :)
2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehézkesen.

január óta 7 lányt ismertem meg közülük 3 mal volt 1-2 hétig tartó kapcsolatom de egyik sem volt olyan, miután megismertem, hogy lekötöttem volna vele magam.

Szóval lehet h 100 randin vagy kapcsolaton vagy szexkapcsolaton leszek túl amíg olyat találok aki kívül belűl szép.


Mert a legtöbbnek számított az is h a 2 szép szemükért eltartsam. És köszönöm de nem fogok senkit eltartani.

29/f

2013. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehezen.Sok az idióta és nehéz szűrni.Olyat meg még nehezebb találni,aki átmegy a szűrőn és nem koptat le.

Ribiket mondjuk nem nehéz fogni,mert úgy vettem észre,hogy exponenciálisan nő a számuk.

22/F

2013. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendkívül nehezen. Az ok hasonló, mint nálad :(

20/f

2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!