Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25-30 év közötti Pasik! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év közötti Pasik! Mi alapján választatok magatoknak párt?

Figyelt kérdés
És mik az elképzelésetek a jövőre nézve? Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez a korosztály milyen felfogással gondolkozik!

2012. nov. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak 24 vagyok, de olyasvalakit keresek aki nem csak kalandokra vágyik, hanem tartós kapcsolatra. Ezt mondjuk elég gyorsan kiszűröm már, ezenkívül legyen véleménye, elképzelése a dolgokról és nem változtassa a hozzáállását meg naponta kétszer. Kb ennyi, és gondolom nem kell mondanom, hogy a külső az alap, hogy vonzó legyen számomra és az elejétől adja magát, hogy ne pocsékoljuk egymás idejét.
2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férjem majdnem 30 éves volt, amikor először hívott randizni, nem igazán voltak a jövőre vonatkozó tervei párkapcsolati téren, laza kalandot keresett a személyemben. Csak aztán máshogy alakult.
2012. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en baratnom egy tipikus felesegtipus,neha meglep hogy mennyire gondoskodik rolam mert eddig ilyet meg nem tapasztaltam,es bar reszemrol ugy indult hogy csak sex aztan ha megunom szakitunk ez mostmar eszembe sem jutna.Nagyon jol kijovunk egymassal es meg minimalis nezetelteres sem volt kozottunk,ilyen sem volt eddig...mostmar egy ideje kerulget az osszekoltozes gondolata is,hazasodni,gyereket csinalni viszont nem fogok meg,kell ahoz par ev egyutteles hogy meglassuk hogy hat rank majd a "bigbrother" efektus :) es hogy tenleg minden annyira tuti e mint ahogy most tunik.
2012. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja igen 30f,elozo voltam.
2012. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Theodorik84 ***** válasza:
Belső és külső tulajdonságok alapján keresek magamnak párt, olyant aki már tudja, hogy mit akar az életétől, kinek vannak céljai, és kölcsönösen tudjuk egymást segíteni. Olyant aki már kiélte a bulizós korszakát (ami nem azt jelenti, hogy soha többé buli, de ne minden hétvégén vagy második hétvégén valami szórakozóhelyen buizzon). Az én jelenlegi elképzelésem, hogy egy internethez köthető vállalkozást indítok majd be, de amíg nem tudom életrehívni addig a jelenlegi munkahelyemen húzom az igát tovább. Barátnőben esetleg családalapításban is szívesen gondolkodnék, de azt figyeltem meg, hogy a számomra normális kategóriába eső lányoknak/nőknek általában van párjuk, akiknek meg nincsen, általában a legkissebb közeledést is visszautasítják és ez így nehézzé teszi az ismerkedést...28/F
2012. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az olyan lány akinek gyerek van?
2012. nov. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!