Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én úgy érzem belehalok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én úgy érzem belehalok a fájdalomba. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

ez nem hiszti, tényleg vannak tüneteim, szívritmuszavar(orvos is mondta ha igy marad szívbeteg lehetek)szédülés, alig eszem iszom egész nap..és nem tudok másra gondolni. ha a szexre gondolok zokogok. nem menne mással. nekem ő életem nagy szerelme. szóval a volt barátom..kiderült hogy szeret még valamelyest, de közben új barátnője lett. Már több mint 10 hónapja külön vagyunk. miattam mentünk szét, és nem tudom nem magamat okolni. ha akkor jobban átlátom a helyzetet még ma is együtt vagyunk..én vagyok mellette. hogy lehet ezt túlélni ??!

nem akarok kórházban kikötni emiatt.


2013. márc. 18. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ha így folytatod depresszió lesz a vége...

Menj el egy barátnőddel, rúgjatok be és tanuld meg, 3 napnál tovább ne sírj olyanért aki nem érdemli meg!

10 hónapja sírsz utána,látod nem éri meg. Most legyél a barátaiddal akik lefoglalják a gondolataid.

Ha gondolod írj privit!

2013. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olvass sztoikus filozófiát, de tényleg.
2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!