Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélgessünk? És miről?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessünk? És miről?!

Figyelt kérdés

Párkapcsolatomban én vagyok a lány.

Csendes lány-csendes (de nem annyira mint én) fiú párosítás.

Előfordult már, hogy mondta: Mondj valamit. Volt, hogy én mondtam ezt neki. Van, hogy egész jól elbeszélgetünk, elröhögcsélünk, de van, mikor egyszerűen semmi téma nem jön, csak állunk, és nézünk ki a fejünkből. Borzasztó érzés, mindig azt érzem, hogy gyerünk, jusson már vmi az eszembe, mindegy mi, csak beszéljek! Ennek következtében olykor ritka nagy b.romságokat hordok össze, amiből összeveszés lesz. (Veszekedni egyébként jobban szeretek mint beszélgetni, nem tudom miért, ne kérdezzétek, elég érdekes személyiség vagyok...)

A kínos beszédszünetekben mit lehetne mondani? Vagy miről lehetne beszélgetni? Zárkózott létemből kiindulva gyakran gondolkodom, jól ki tudom fejezni magam írásban, gyakran írtam/írok verseket, kisebb regényeket, stb, de a szóbeli kommunikációra képtelen vagyok. Családon belül is csak anyával sikerül, de ott is többségben ő beszél.

Köszönöm aki elolvasta, annak pedig még jobban, aki válaszol és valami hasznos tanácsot is ad!!

16 éves lány (17 éves baráttal)



2013. márc. 25. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magatokról
2013. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszéljetek aktuális témákról. Pl ami éppen körülöttetek történik. Mesélgess neki, mi történt veled meg ilyesmi. Egyszerű témák és mégis jól el lehet velük lenni. :)
2013. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Néha az ember beéri egy egyszerű "szeretlek"-kel.
2013. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
suliról, mi történt veled addig, amíg nem láttátok egymást, milyen jegyet kaptál, milyen nehéz volt az aznapi dolgozat, mit csináltál előző nap délután, ha hallasz valami érdekeset, ami érdekelhetné, meséld el neki, ismerősöddel akit ő is ismer, valami érdekes történik, mi van otthon szüleiddel, tesóddal (?), min gondolkodsz, ilyenek :)
2013. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Csak az a baj, hogy gyorsan lezárja a témát, egy 'aha'-val (tipikus férfiválasz). És ilyenkor én sem tudok mit tenni :/
2013. márc. 30. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Hallgatni arany
2013. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nem minden esetben...
2013. márc. 30. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem jön a téma, akkor smárold le.
2013. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De azt sem lehet mindig. :D
2013. márc. 30. 23:51
 10/14 anonim ***** válasza:
ááá dehogynem:D
2013. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!