Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogadjam el, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, hogy a barátomnak vagy nőnemű barátja is?

Figyelt kérdés

Ráadásul a 7 évvel ezelőtti volt barátnője. Azt tudom, hogy a szakításuk után is barátok maradtak, a csaj vett neki szülinapjára stb... Meg egy haveri körből származnak.

De akkor is féltékeny vagyok, ha találkoznak meg ilyenek. Vagy létezik az őszinte barátság? Ti ehhez mit szólnátok? Hiába mondom, hogy nem tetszik a dolog , ő azt mondja én nem bízom benne...és nem mint nőre néz rá, meg beszél vele.

egyébként mindig a csaj keresi és neki is van barátja, meg már elég érettek is (28)

Mi 3 éve vagyunk együtt és csak most bukkant fel újra személyesen a csaj, mert a közelbe költözött.

Na most mit tegyek?


2008. jún. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jo barátom a volt barátnőm akivel 5 évig voltam együtt és őszintén megmondom mint nő már nem annyira tetszik. Persze igy is mindig megy a féltékenykedés, de ez van. Nem lehet ezt sajnos hihetően elmesélni.

Szerintem beszélgess el vele, hogy miért lett vége ennek a kapcsolatnak és talán abból több dolgot le lehet vonni.

2008. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Létezik barátság, főleg hogyha egyszer valamikor együtt voltak. Azt minden férfi nehezen tűri el ha a párja nem tarja tiszteletben hogy vannak nem azonos nemű barátaik. Gondolom neked sem csak azonos nemű barátaid vannak. De azért figyelj oda. Az egészséges szinten tartsd a féltékenységedet és ne menj az agyára.
2008. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szerintem ez tök elfogadható. Nekem is van elég sok nőnemű barátom (köztük volt barátnő is) de ezt a barátnőm nagyon megértően elfogadja. Azt mondja ha valamit szeretnék akkor úgy is azzal a csajjal lennék nem pedig vele és ebben nagyon is igaza van. Barátnőmbe szerelemes vagyok, a többiek pedig csak jó ismerősök és barátok és úgy is kezelem őket.


Ha megbizható a barátod akkor szerintem semmit sem kell tenned. Ha nem az, akkor meg nem csak attól a csajtól kellene féltened hanem minden valamire való nő nemű lénytől.

2008. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint nő írok. Véleményem szerint nem igazán létezik férfi és nő közötti barátság, ha tényleg van az nagyon ritka. Engem is zavarna, ha lenne egy ilyen barátnője a barátomnak, szerintem mindenkit zavarna. Próbálj többet megtudni a "barátnőről", sőt ha van rá lehetőség menj te is velük, ha közös programot szerveznek és akkor élesben is megláthatod, h hogyan viselkednek egymással. Az is lehet, h veled is baráti kapcsolatba kerül....
2008. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint maximálisan megbízom a barátomban, és általában nem féltékenykedek. Ha túlzásba viszed az emiatti aggodalmat, komolyabb veszekedésetek is lehet belőle. Engem már az is nagyon idegesített, amikor a barátom olyan pasikra is féltékeny volt, akiket nem is szerettem (mint barátot), csak haverom volt. Mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik és találjatok ki rá valami megoldást, vagy ahogy előttem írták ismerd meg a lányt, és lehet, hogy úgy könnyebben el tudod ezt fogadni.
2008. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, semmi aggodalomra sincs okod, az már egy múlt idős esemény - ha éppen veled van talán az egyetlen rossz döntésnek a féltékenykedés rászabadítását nevezném.

Ismerősi körömben is volt hasonló szituáció - szintén régi barátnő a baráti társaságban, és évekkel később az akkori barátnője féltékenységi rohamban tört ki - a srácnak esze ágában nem volt közelebbi kapcsolatba kerülni a barátnőjével mégis kapott a fejére - a srácot ez megrémítette egy hangyányit, nem hiszem hogy ennek kéne lennie a célnak.

Értem ugyan hogy furcsának tűnik a helyzet, és értem, hogy te eben kockázati tényezőt látsz, egyszer amikor épp tisztában vagy a gondolataiddal és higgadtan tudod vizsgálni a helyzetet, akkor ess neki a témának - vajon téged szeret? lecserélne a régire? valószínüleg igen és nem lesz a válasz ebben a sorrendben.

Sok szerencsét hozzá ;)

2008. jún. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!