Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez jó csajozási módszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez jó csajozási módszer?

Figyelt kérdés

Pl.: Ülök a buszon, héven stb. megállóban vagyunk,nyitva az ajtó és az ablakom előtt elsétál egy lány. Rákacsintok, Ő elmosolyodik és elfordítja az arcát. Ekkor leszállok a járműről és utánaeredek, h nagyon megtetszett a mosolya, szeretném megismerni stb.

23 F


2013. ápr. 7. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az Orbitos reklám, nem?
2013. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
ha helyes vagy és a csajnak nincs barátja..HAJRÁ!
2013. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
NEm tudom, h van-e ilyen reklám, szerencsére nem nézek tv-t
2013. ápr. 7. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
a bibi már ott kezdődik hogy a kacsintásra nem mosolyal hanem vagy lenéző tekintettel fog nézni vagy rád se náz
2013. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De akkor hogy érsz be a munkahelyedre/suliba/ahová éppen mentél volna??? :O

Amúgy ez hülyeség. Én, ha helyes is lennél, először meglepődnék, és csak utána mosolyognék, de akkor már rég elmentem az ablakod mellett...

2013. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én nem mosolyognék vissza ott kezdődik .
2013. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy utána a kigyúrt pasija kacsintson vissza neked
2013. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig a 80 %-a visszamosolygott.
2013. ápr. 7. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Tiszta Bennyhill show.
2013. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 The Other ***** válasza:
Csak nehogy az legyen, hogy ahogy hirtelenjében utánaeredsz, azt hiszi a lány, hogy meg akarod erőszakolni és sikítva menekülni kezd...
2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!