Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről az alkatról?

Figyelt kérdés

Lehet vonzó egy ilyen nő?


[link]


Esetleg ez a lány?


[link]


Belefér, ha van rajta ennyi fogni való? Vagy ez már sok? El tudnátok így fogadni, ha amúgy minden másban tökéletesen összepasszolnátok a lánnyal? Tudnátok őt szeretni? Adnátok neki esélyt? Vagy semmiképpen sem kezdenétek ki olyan nővel, akit már van ennyi husi?


Legyetek őszinték! Nálatok ez már kövérnek számít?



2013. ápr. 13. 17:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

# 10

Nem... Mondjuk en vekony alkatu vagyok, szoval evidens, hogy a vékonyabb lanyok jonnek be. S a férfiak nagyrésze az en koromban altalaban vekony, idosebb ferfiaknak biztos vonzobb ez a test.

2013. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ezt értem, persze. De ha amúgy minden más oké lenne, passzolnátok a lánnyal, akkor adnál neki esélyt? Ez még beleférne vagy semmiképpen se tudnád így elfogadni?
2013. ápr. 13. 17:37
 13/33 anonim ***** válasza:
29%

A 8. válaszban a harmadik nem is értem hogy került oda. Az a teljesen átlagos alak, nem is kövér, nem is vékony, legjobb.


A kérdésben a két kép viszont gusztustalan a szememben, pont úgy mint a nyolcasban az első kettő, bár azok nem annyira vészesen, mint az eredeti kettő.


A lényeg, én tuti nem járnék kövér lánnyal soha.

2013. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
43%

Ma már 1x nem is olyan rég volt egy hasonló kérdés.

De a válaszom, hogy Nem! Ez nekem sok.

2013. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Bár nem vagyok fiú, de mindenkinek más az ízlése. Ezektől sokkal kövérebb nőknek is van pasija, sőt soknak nem is akármilyen. Ebből is következik, hogy vannak férfiak akiknek kimondottan a teltebb, kövérebb nők tetszenek, vannak akiket megfog bennük valami.. stb. Attól, hogy valaki ducibb még egy rakás JÓ pasi is kaparhat utána, ha nem igénytelen, van szuper kisugárzása, és jól használja az egyéb adottságait. Persze vannak olyan férfiak, akiknek a büdös életben nem kéne olyan nő, akin 1 deka zsír is van, de van olyan is akinek meg sovány nem kéne. A kérdésed azért nem jó, mert senki nem ismeri ezeket a nőket és a szeretet baromira nem a kilókon múlik. A vonzalom szempontjából előbb leírtam. Amúgy ha ilyen van választhatsz, hogy elfogadod-e magad a felesleggel, vagy sportolsz, diétázol és lefogysz. Kitartás kell hozzá, semmi több.
2013. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
az első lány szerintem oké. a második képen, hát nem tudom. amúgy a ducibb lányok tök kedvesek, azt nagyon bírom bennük. így ismeretlenül, elméletben nem lehet igazán válaszolni erre a kérdésre.
2013. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%
Simán járnék egy ilyen lánnyal.25/f
2013. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#13


De ez már kövérnek számít a férfiaknál?


És akkor ez minek számít?

[link]


Vagy ez?

[link]


Vagy mondjuk ez?

[link]


Vagy nálatok ez már egy kategória?

Komolyan ennyire egybe veszitek a nőket?


Aki így néz ki, az már kövér?:

[link]


[link]

2013. ápr. 13. 18:05
 19/33 anonim ***** válasza:
A kövérnek is vannak fokozatai. Attól még kövér marad.
2013. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
alakra nagyon nem jön be
2013. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!