Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről az alkatról?

Figyelt kérdés

Lehet vonzó egy ilyen nő?


[link]


Esetleg ez a lány?


[link]


Belefér, ha van rajta ennyi fogni való? Vagy ez már sok? El tudnátok így fogadni, ha amúgy minden másban tökéletesen összepasszolnátok a lánnyal? Tudnátok őt szeretni? Adnátok neki esélyt? Vagy semmiképpen sem kezdenétek ki olyan nővel, akit már van ennyi husi?


Legyetek őszinték! Nálatok ez már kövérnek számít?



2013. ápr. 13. 17:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
64%
Imádom azokat a lányokat akik nem piszkafák.Lehet simán rajta egy kis husi.
2013. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy a férfiak nem egybe veszik a nőket csak nem használják ezeket a fokozatokat, hogy jajj most épp melyik határvonalon van, ez csak a nők mániája, hogy " pont jó", "annyi fogni való van rajta, amennyi kell", " kicsit telt", "közepesen telt", " ducibb", " duci", "kövérkés", "kövér"......stb.... most komolyan!!!:D, nem védeni akarok senkit, de a férfiak kb ránézésre annyit gondolnak, hogy hmmm... megdugnám, nem dugnám meg:D, meg van a kövér és a vékony, de ettől még látják a különbséget az előbbiek között:)) Én sajnálom is őket emiatt,mert nem bonyolítják túl a dolgokat, de az ilyen alkati dolgokkal kapcsolatban bármit mondanak, ami nem az, hogy csodálatos tested van(mondjuk itt is betolják a csajok, hogy: " perszeee ne hazudjá, nem is"), akkor már bunkók:) Ez az alkati kasztok kialakítása a nők mániája és saját magukat stresszelik..
2013. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

23-as: Szerintem meg te rosszul látod a helyzetet. Én nő vagyok, mégse bonyolítom túl, hogy "sovány" "közepes" "pont jó" "duci" "kicsit túlsúlyos" "kövér" "dagadék" meg még mifene.


A duci az kövér, egyszerűen csak azok használják a duci szót, akiknek sértően hat a kövér. Ugyan így a többi túlsúlyosra tartozó kifejezés is bőven elfér a kövér alatt.


Van az anorexiás, sovány, pont jó, kövér. Ennél többet nem is kell erőltetni.

2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kedves kérdező, te is önbizalom problémákkal küszködsz, mint oly sokan, és azt akarod hallani, hogy a hozzád hasonló testalkatú lányok (vagy akár ki tudja, talán az egyiken te) a képeken kívánatosak, szexik, nem kövérek, és mindenkinek bejönnek. Ne akar kiharcolni, hogy mások ezt írják. Vagy nyugodj bele, hogy ilyen vagy, vagy próbálj tenni ellene.
2013. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
76%

23-asnak a 77%-osnak igaza van.


Egyébként a kérdező szerintem is problémákkal küszköd, ugyan is problémája van vagy az alakjával vag pedig féltékeny másokra, vagy pedig az a gond h mi a f@szért nem talál olyan pasit akinek kellene.


Ha valaki kövér akkor 2 dolgot tehet!

1. Lefogy

2. kövér marad vagy hívja bárki ahogy akarja, lényeg ha sok van rajta akkor ne rinyáljon ne hisztizzen ha nem talál magának rögtön pasit, ha neki úgy tetszik saját maga ahogy van , akkor fogadja el hogy úgy nehezebb lesz.


1 egyetlen egy kivétel van! Ha a kövérsége egészségügyi okok miatt van.

2013. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%

Sztem sokan vannak itt akik még életükben nem voltak p..ciba nem, hogy válogathassanak :) .

Mindenkinek más az izlése, másra indul be, a lányok többsége nem volt kövér a képeken, leszámítva persze a mázsa felettieket :) mert az már túl megy a jóizlés határán. Az igazi nőkön van mit fogni és a pasik többsége azokat is szereti, nem a soványakat. Ez az ösztöneinkben van, menyecskének nem való az a csaj akit elfúj egy gyenge szellő is. Három féle csaj van sztem, sovány, csinos és kövér a többi megnevezést csak azok találták ki, akiknek nincs párjuk és keresik az okokat.

2013. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
Apukámnak van egy mondása: Ha a nőket kilókban mérnék,a hentesnél lehetne őket kapni.
2013. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen arccal biztos hogy nem vonzódnék egyikhez se... Sajnálom de nem tetszenek. Nem kifejezetten az alakjuk miatt.

25/F

2013. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek más az ízlése ilyen szempontból. Én pl az az ember vagyok, aki kifejezetten háklis a nő alakjának minden részletére és ha az nem tükrözi az én modellalkat ideálomat, akkor teljes kizáró ok. Ha egy nő vastagabb, de az izomból épül fel rá, az tetszik, de én a zsírt nem szeretem annyira, hogy még az adott leány szüleit is megnézem, hogy mennyi a felesleg rajtuk. DE én egy eléggé szűk réteget képviselek, mivel a családban nincs túlsúlyos ember, ezért én mindig háklis voltam a husira. A férfiak nagy része vonzódik a teltebb lányokhoz is, én bízom benne, hogy sikerül párt találnod. :)
2013. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Azok közül, akiket mutattál, az alábbiakkal nincs problémám:


[link]


[link] (némi jóindulattal; ő amúgy nagyon jó csaj lehetne, ha ledobná a fölös kilóit)

2013. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!