Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélhetném arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném arról a páromat, hogy otthon állatokat tartson?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
legyél egy állat kérdező s akkor nem lesz igénye másik állatra
2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Elhiszem, 19-es, mi is tartunk állatokat, szinte bármit ellátok a csirkétől kezdve a birkán keresztül a disznóig, de a bika tényleg nem mindenkinek a legjobb ötlet első állatnak. Pláne olyan nőnek, aki még soha életben nem foglalkozott állattartással és fél is tőlük.

Ezért írtam, hogy ha még nem tartottak állatot, bőven elég, ha pár malaccal kezdenek, hogy egyáltalán belerázódjanak, lássák, hogy megy, megéri-e egyáltalán.

2013. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Apósomék már évek óta tartanak bikákat a párom már ebbe születet bele. Ezért szeretné ha nálunk is tartanánk.
2013. máj. 2. 20:52
 24/33 anonim ***** válasza:

12-es hogy-hogy miért nem tud vele foglalkozni? Disznót, tehenet, bikát nem hobbiból tartanak az emberek, de legalábbis nem úgy, hogy 6-tól fél 8-ig midnennap dolgoznak.


Én egy több generációs gazdálkodó családból jövök, nálunk a családban a disznó, bika, tehén stb. teljesen normális, DE NEM A NŐK CSINÁLJÁK! Max. a tyúkot, meg a kaját belőle, de sose a nő aljazza, eteti a nagy jószágot! A kérdező párja meg rá se érne! A tehén ráadásul nem olyan, hogy jaj napi 13 órában dolgozok, meg már nem vagyok otthon mire fejni kéne ráért, mert nem ér rá, az addig bőg, míg meg nem fejed. Pofátlanság, ha az ebbe beleszülető lelép a munkahelyre, és otthon hagyja ezeket. Akkor maradjon otthon gazdálkodjon, de ne az erről mit se tudó csaja nyakába akarja varrni az egészet, mert annyi szabadidővel más azt nem tudja csinálni.

2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
És ha bőg? Tőgyön kell rugni oszt majd nem bőg!
2013. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
23:07 Te mekkora egy bunkó paraszt vagy!!!
2013. máj. 3. 05:48
 27/33 anonim ***** válasza:
23:07 láttál már tehenet? Vagy legalább hallottál már róla? Nem úgy tűnik. Arról nem beszélve, hogy ha megrugdosnád nem biztos, hogy a saját lábadon ki tudnál jönni az ólból utána. Egy igazi tehén az nem olyan ám, mint a rajzolt a milka csokin.
2013. máj. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
elötte lekötözöm
2013. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
de amilyen tejek vannak manapság nem hiszem hogy a tehén igazi...
2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

29

A bolti tej az szarrá van kezelve. Vegyél háztól ha igazi tejet akarsz inni.

Am én továbbra sem értem a kérdezőt. A kérdés szerint az ÁLLATOK tartásáról akarja lebeszélni. Bőven elég lenne csak a BIKA tartásáról lebeszélni. A többi állattal egy nő is tud foglalkozni. Persze csak ha akar.

2013. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!