Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak a barátnőmnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátnőmnek vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel ritkán találkozunk ezért a facebook-on tartjuk a kapcsolatot,de nem napi szinten,csak itt ott irunk egymásnak,a párját nem is ismerem személyesen,de ő is szokott nekem irni,ő viszont már gyakrabban,de csak olyan hétköznapi dolgokat,most viszont olyat irt,amit nem igazán tudom,hogy kell értenem

a lényeg:azt irta nekem,hogy zuhanyzás közben szivesen megmosná a hátamat,nem tudom,ha az én párom ilyet irna valakinek,hát én rögtön agyon csapnám,vagy csak én fújom fel,lehet ilyet viccből irni?


2013. máj. 6. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyíltan kikezdett veled. És ha ezt veled megteszi akkor más lányokkal is kikezdhet, esetleg megcsalhatja a barátnődet... De rajtad áll hogy el mondod e neki.A pasival viszont ne állj szóba...
2013. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez flört.

Lehet csak játék, nem kikezdés, de flörtnek flört.

2013. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túllépett a határon (legalábbis az enyémen). Én ezt neki egyenesen meg is mondanám, le szoktam állítani az ilyesmit, még időben.
2013. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne válaszolj neki többet.
2013. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ez egy flört.. viccből nem ír ilyet az ember........ én megmondanám a barátnőmnek,mert lehet h más lánnyal is megcsinálja..
2013. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Barátnőm annyira féltékeny volt, hogy letesztelt engem.

Addig volt a barátnőm.

2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem nálunk ez nem teszt,köszönöm mindenkinek a véleményét
2013. máj. 6. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
remelem a kerdesben levo "tsak" szocska szandekos volt:D am nemtudom. ezt ki kell deriteni.. lehet poen is, de lehet kikezdes is.
2014. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!