Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy folytassam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy folytassam az ismerkedést, szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy most írok először ide, mert láttam, hogy sok hasznos választ szoktak írni és lehet valamit kapok én is.


Tehát a történet arról szól, hogy még tegnap feliratkozott rám instagramon egy csaj (most megjelent sok olvasónak a -.-" arckifejezés) és megkerestem őt facebookon. Bejelöltem, visszaigazolt és írtam neki két soros szimpatikus szöveget, amire kaptam is olyasmi választ, hogy ":)) szia, persze hogy nem bánom, hogy bejelöltél, örülök, hogy szimpatikusnak találsz:))"


Elkezdtünk beszélgetni aztán szóba jött a suli, továbbtanulás, egyetem, érettségi, szórakozás. Gondoltam teszek egy próbát és elhívom egy május végi buliba, ami kb. a lakóhelyünk közti távolság felében van. Azt mondta, hogy nem igér semmit, de megkérdezte mikor lesz. Sajnos épp az akadémiai héten lesz, ami az érettségi előtti héten való tanulásról szól.


Kiderült, hogy ő is oda készül egyetemre, ahova én :)


Na hát aztán írtam neki, hogy szorítok neki, erre azt írta hogy aranyos vagyok... Mondta aranyos vagyok


na mindegy, száz szónak is egy a vége. A csaj 19 lesz májusban, én 18 decemberben.


Szerintetek? Vélemény? :) Hogy folytassam? Nem akarok tolakodó lenni abszolút, de azért jó lenne közelednem felé, valami ürügyet keresni, hogy milyen témával kapcsolatban írjak neki?


Előre is köszönöm! Ha benéztél akkor kérlek írj legalább valami kis rövidecske választ, véleményt az egészről.


Köszönet& Hála!



2013. máj. 8. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
közös témákkal kapcsolatban tudsz neki írni. ha jól elbeszélgettek nem kell ilyeneken görcsölni. néha, tehát nem minden mondatban, hanem mondjuk kétnaponta 1 bók, aztán később naponta 1, hogy ne vegye tolakodásnak. nem olyan bonyolult ez. :-) tessék megtanulni kommunikálni. :-) a továbbtanuláshoz pedig sok sikert! :-)
2013. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Kiderült, hogy ő is oda készül egyetemre, ahova én :)"

Szerintem maradjatok barátok.. hidd el. tapasztalat.

2013. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy egyetemre- külön szakra. Mivel kapcsolatban írhatnék neki? Annyi jó ötletem van, de még korán van hozzá... mármint azokhoz a kérdésekhez. Pl. Szia.. szia.. megkérdezném tőle, hogy most amikor tanul érettségire mivel "energizálja" magát vagy vmi hasonló szó, mert nekem is holnapra be kell vágnom pár tételt és már eléggé beleuntam.


Ez jó lesz pl?


Ti is javasolnátok valamit?

2013. máj. 8. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek jók amiket írtál! tényleg így még az elején nem lehet tudni hogy barát vagy esetleg vmi több ugyhogy chetelj vele barátilag és néha bókolj neki! nagyon jó ötlet volt hogy elhívtad valahova így tovább szorítok!
2013. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!