Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy melletettek beleszeretett a barátotok egy másik lányba?

Figyelt kérdés
Mit tettetek? Mit kell csinálni ilyenkor?
2013. máj. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. Szakítás lett a vége. Nincs ennél jobb megoldás ilyenkor.
2013. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha lett volna, megbeszéltük volna,és szakítunk. Mást nem lehet tenni, nem is érdemes.
2013. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és én szerettem bele másba de aztán a másikkal szakítottam és most a régivel vagyok együtt meg tudtuk oldani.
2013. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyankor? Hát, olyankor már valószínűleg csak szakítani érdemes. Szépen, normálisan, nem haraggal.


Jóval előtte keletkezik a baj, ha észre veszik és kommunikálnak, akkor még bőven van mit csinálni, hiszen ha egyszer egymásba szerettek, bárhányszor újra egymásba szerethetnek.

2013. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt. A szerelmet sajnos nem lehet irányítani...bele kell törődni, és menni tovább.
2013. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt..

Mit tettem? Kiakadtam sírtam..de aztán rájöttem, hogy nem érdemes miatta sírni.

Mit csináltam? Szakítottam.

2013. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!