Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen kérdést, de a kérdező csak fényezte magát. Gondoltam én is megkérdezem :D ám én most a jó, és a rossz tulajdonságaimat is leírom.


16 éves vagyok, 184 centi magas, szőkésbarna hajú vagyok, és zöldszemű. Nem vagyok kigyúrva, bár karizmom az van, és sovány sem vagyok, de egyáltalán nem vagyok kövér, mackós se nagyon, inkább jól megtermett. Mások szerint nem vagyok csúnya, de szerintem nem is vagyok az a tipikus menő gyerek, komoly kapcsolatom nem igazán volt még.


Belső tulajdonságaim: azt tartom magamban jónak, hogy szeretek segíteni az embereknek... pl ha valakit bántanak ösztönösen megvédem, utálom az ilyen nagypofájú bunkókat, akik beképzeltek (sajnos ez jön be a csajoknak mostanság).

További jó tulajdonságomnak tartom, hogy értelmes vagyok (vagy legalábbis annak gondolom magam). A barátaimat szeretem és megbecsülöm, és őszinte vagyok mindenkivel.

Fiú létemre érzékeny vagyok (ezt kb senki nem tudja rólam, mert nem látszom annak), bár ez nem tudom, hogy jó, vagy rossz tulajdonság.

Rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy néha szörnyen lusta vagyok, pl ha leülök tévézni egy hosszú nap után, nem lehet elrángatni onnan (félreértés ne essék, szoktam sportolni, tehát nem úgy vagyok lusta).

Továbbá nagyon könnyen felhúzzák az agyamat, és olyankor nagyon ki tudok akadni, és durva dolgokat vágok a másik fejéhez, vagy nekimegyek (ez nagyon rossz tulajdonságom, tényleg).

Ami még rossz bennem, hogy szörnyen viselem ha elhanyagolnak, és szarnak a fejemre... arra nagyon ki tudok akadni.


Nagyjából ezek a dolgok jellemeznek. Mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Várom a válaszokat, a kritikát is elfogadom (a kritikát, nem a trollkodást :D)


2013. máj. 11. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez is csak fényezés!
2013. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Továbbá nagyon könnyen felhúzzák az agyamat, és olyankor nagyon ki tudok akadni, és durva dolgokat vágok a másik fejéhez, vagy nekimegyek (ez nagyon rossz tulajdonságom, tényleg). "


Tökéletes lennél, ha ez nem lenne.De van. Igy számomra semmi az illető.

2013. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik? Ha igen akkor sajnálom... Megpróbáltam reálisan leírni magamat... Amúgy nem látom értelmét az önfényezésnek, mert ez úgyis egy anonim oldal, és nem itt akarok ismerkedni:D
2013. máj. 11. 18:56
 4/14 A kérdező kommentje:
a kommentem az 1. válaszolónak ment, a 2. válaszolónak meg ment a zöld pacsi, és kösz az őszinte választ.
2013. máj. 11. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled. Valóban ebben a korban több lánynak bejönnek az egos, nagyképű fiúk, de pár én múlva tapadni fognak rád a nők;)

Érzékeny vagy? ez szerinteem aranyos:)

2013. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kár, hogy csak 16 vagy, sok olyan tulajdonság van meg benned ami a legtöbb pasiba nincs de ezeket az évek során se veszítsd el! :)

L/18

2013. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát alapjában véve szimpatikus vagy.Erre bezzeg nincsenek ilyen srácok :D o.o Bár az a rész,hogy "durva dolgokat vágok a másik fejéhez, vagy nekimegyek" tényleg nem valami jó,de gondolom csak tudsz valamennyire figyelni a viselkedésedre nem?:) 16/l
2013. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó: igen, próbálok erre figyelni, többé-kevésbé sikerül is:D
2013. máj. 11. 20:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj veled, igaz az a mondatod, hogy gyorsan felhúzod magad picit zavaró, de ennek ellenére is szimpatikus vagy :)

15l

2013. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 jekyll-fan ***** válasza:

ezek alapján semmi baj nincs veled :)

17/L

2013. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!