Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatjuk, hogy tetszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk, hogy tetszünk vmik fiúnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A gimiben nekem tetszett a suli focicsapatának kapitánya, helyes fiú volt a leghelyesebb az iskolában, és minden lánynak tetszett. Vele ellentétben én egy kevés önbizalmú félénk lány voltam. De úgy láttam, hogy bár ő népszerű, nem nagyképű meg semmi ilyesmi, és talán kedvelt is ő is engem, de én titkoltam amit érzek, és bár megkérdezte, hogy nem szeretnék e járni valakivel aki itt van ( mert úgy tudta másba vagyok szerelmes egy elérhetetlen emberbe...) én nemet mondtam... mert úgy éreztem úgyis kevés lennék neki, meg én nem is vagyok olyan menő meg minden mint ő, mindíg az mondogattam magamnak, á nem engem néz, pedig a padtársam szerint folyton... szerelmes voltam, és nem mondtam el neki, hiba volt. Bízz magadban!!!! Lehet csak az önbizalmaddal van gond. Nálam már nem erről van szó, nem én tényleg béna vagyok, de az más, akkor még nem voltam ilyen csúnya mint most, a gimiben csak önbizalmam nem volt, mostmár alakom nincs stb. :)
2009. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!