Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan fiúkról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan fiúkról, akik jó időben, ünnepnap inkább otthon vannak, minthogy a barátnőjükkel csináljanak közös programot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tudom, párkapcsolatban sem kell egyfolytában együtt lenni a másikkal. Egyedül is kell néha lenni. Azokat, akik nem képesek egy napot sem eltölteni a másik nélkül, társ-/kapcsolatfüggőnek nevezik. (Azt meg valóban nem írtad le, milyen időközönként találkoztok egyébként, de még akkor sincs arra törvény, hogy ünnepnapon a másikkal kell lenni, közös programot akármikor lehet szervezni.)
2013. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
leírtam az előbb, hogy h-sz, kiírom rendesen, hétfőtől szombatig dolgozik, így marad ez a nap. amúgy nem lógok a nyakán, de ez a minimum egy kapcsolatban
2013. máj. 19. 17:13
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 17:10


Elvesztetted a kontrolt hugi... Nem rád gondoltam ha türelmesen végigolvasnád azt amit irtam. :)

Én azokra a párkapcsoaltokra gondoltam ahol 0-24ben egymáson log a két fél és szünet nélkül falják egymást meg nyáladzanak, mert az "olyan romantikus"...

a te esetedben jogos a felháborodás ha csak heti egy alkalommal tudtok találkozni és ez messze nem esik bele (szerintem) abba amit én felvázoltam... Akkor meg nem értem miért hepajkodsz?

Kinek nem inge nem veszi magára...

2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor ne itt fejtsd ki a véleményedet, köszi, ha nem nekem szántad
2013. máj. 19. 17:15
 15/16 anonim ***** válasza:
#12 Akkor vagy megérted, hogy vannak akiknek van igényük arra, hogy otthon is töltsenek időt néha nyugalomban, vagy keresel egy hozzád hasonló fiút aki szintén nem tud mit kezdeni magával egyedül. Egyébként mennyivel egyszerűbb lett volna, ha a legelején leírod a konkrét szituációt, nem?
2013. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jó tudni hogy van barátnőm :D
2013. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!