Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak még vele együtt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak még vele együtt vagy elengedjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám röviden a következő: van egy barátom, már 3 éve együtt vagyunk. A probléma hogy a szexuális életünk sose volt normális, elég rosszul kezdtük a kapcsolatunk elején a dolgokat, és így sose volt olyan mint amilyennek kellett volna lennie egy normális kapcsolat elején...mindketten elég tapasztalatlanok voltunk, ő szűz, én már nem voltam az amikor összejöttünk. Szex terén ő nem lenne béna, csak bizonytalan, nem túl magabiztos, én pedig túl gátlásos voltam, és vagyok is még...viszont én imádom őt, csak úgy látom szex terén se vagyunk jók, meg csók terén is vannak némi problémák és ez engem nagyon zavar, mert úgy érzem ő lenne a nagy ő belsőleg, de így nem tudom mi legyen, talán el kéne őt engednem hogy tapasztaljon, de amikor belegondolok hogy nem lesz velem abba belepusztulok...mit tegyek?


2013. máj. 31. 09:43
1 2
 1/17 Zs.Bia ***** válasza:
Maradj vele. Ne dobd el azt a 3 évet.
2013. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak tudod gondolok arra is hogy lehet mással sokkal jobban menne neki, fiatal még ő is és nem akarom így elvenni az életét hogy a szex se jó és lehet mással meg nagyon jó lenne neki...
2013. máj. 31. 09:48
 3/17 anonim ***** válasza:

És a szexuális életeteken nem tudtok változtatni? Neked se kéne már annyira gátlásosnak lenne 3 év után?

Mi a konkrét baj? Hátha tudunk segíteni, ötleteket adni. Az hogy nem túl magabiztos, ez miben nyilvánul meg?


Most az egészrúl úgy beszéltél, hogy vele van a baj, neki kéne tapasztalni, de neked is változnod kéne kicsit..a túlzott gátlásosság nem jó.

2013. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég furcsa gondolat a részedről...Olyan, mintha nem is szeretnéd te már annyira, csak nem mernéd ezt így kimondani. Másrészt meg nem kell mindenkinek mindent megtapasztalni, csak mert ilyen most a társadalom...Egyébként, meg felnőtt ember a párod, joga van eldönteni, hogy mit akar tapasztalni, szóval, ne kiskorosíds le, hanem hagyd dönteni őt! Ha akar, had menjen, ha meg maradni szeretne, akkor ne agyalj ezen, inkább azon, hogy hogy lehetne jobb a kettőtök szexuális kapcsolata!
2013. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kéne ilyennek lennem ennyi idő után, már javul a dolog, csak benne pl az a baj hogy nagyon sokszor gyerekes, 27 éves de még mindig annyira gyerekes, és én nem látom benne a pasit sokszor, pedig nekem az kellene hogy azt lássam, hiszen mire izgul fel egy nő ha nem a férfias férfira...a mozdulatai is arról árulkodnak hogy tapasztalatlan, és úgy érzem én sem tudok fejlődni egy tapasztalatlan pasi mellett és ő sem egy gátlásos csaj mellett!
2013. máj. 31. 09:56
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet javítani, csak akarni kell.

És elsősorban: nem túllépni a saját hibáidon.


Én kezdenék egy őszinte beszélgetéssel, tabuk nélkül. Ki, hogy gondoltam, akkor és most, miért stb.


Aztán rátérnék a "tanulásra". Nemcsak neki, neked is lenne hova fejlődnöd. A partnerváltás lehet megoldás. De ez kb olyan mintha szamárvezetővel tanulnál meg egyenesen írni, ahelyett, hogy gyakorolnád. Egyik sem szégyen, de az utóbbi nagyobb dicsőség.

2013. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egymással kéne fejlődnötök. Nem várni a csodát, hogy majd ő változik és neked jobb lezs, vagy te változol és neki jobb lesz. Ördögi kör, ami sose lesz jobb. Viszont ha egyszerre próbáljátok, akkor mehet. Te gátlásos vagy, de sebaj, most legyen egy kis 69. A párod meg döntse el magában, hogy most szenvedélyesebb lesz.

Elég sokminden csak fejben dől el.


Az pedig, hogy gyerekes, teljesen más tészta. Összekapcsolható ezzel, de az alapvetően nem szexuális probléma. Ezzel inkább le kéne ülnöd vele beszélni, és megmondani neki, hogy ygerekesen viselkedik, jó lenne ha kicsit komolyabban venné a dolgokat.

2013. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És őt már meg kérdeztet erről ?
2013. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok hogy hányszor leültem már vele beszélni erről a gyerekességről is...annyi olyan dolgot csinál amit egy 27 éves embernek már nem szabadna...amivel eddig engem égetett le de nagyon, amikor hazafelé jöttünk volna repülővel, a ház ajtajában még megkérdeztem tőle, nála van e minden irata, még ő kiabált le engem hogy ne kérdezgessem már ennyit, nála van minden, ne aggódjak...a repülőtéren kérik a személyiét, erre minden kártya nála van, csak a személyi nincs...akkor nagyon haragudtam rá, hogy ennyire hanyag ember, és elvileg már felnőtt...sokszor nem túl igényes, elhagyja magát, amit nem nézek jó szemmel, amit én mondok neki azt fél óra múlva már nem tudja, de a sok hülyeséget, meg a számítógépes játékokkal kapcsolatban mindent megjegyez....nem figyel rám...
2013. máj. 31. 10:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem szexuális probléma alapvetően. Személyiségbeli gondok vannak vele.
2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!