Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenynek kéne lennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenynek kéne lennem? Szerintetek ez mennyire számít? (többi lent)

Figyelt kérdés

A páromnak csak azokat a barátait ismerem akivel egy suliba járunk.

Ez eddig nem is zavart,csak szóba jött az exe,kiderült hogy vele nem pont így voltak a dolgok,akárhányszor találkozott a barátaival őt is vitte magával.

Csak hétvégén találkoztak de ha olyankor volt valami programja mindig vitte magával.

Régebben nem zavart,csak páran megjegyezték hogy szerintük érdekes,és nem tudom hogy ezek mennyire számítanak egy kapcsolatban.

18L



2013. jún. 15. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
elgondolkodtató .....
2013. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legjobb ha nem féltékenykedsz, mert akkor te leszel a hárpia.


Viszont akkor te is nyugodtan beszélj az exeddel, fiúkkal. Ő sem lázadhat érte. Ha pedig fog, akkor majd te is szóváteszed.

2013. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szoktam beszélgetni fiúkkal,nem nagyon zavarja,akiket ő is ismer jóban van velük,engem inkább az érdekel hogy egy fiúnál van-e jelentősége annak hogy a barátnőjének bemutatja a régi barátait is,viszi közös helyekre.

Persze nem várom el hogy minden időmet velem töltse,és közös barátokhoz szokott "vinni",de csak ennyi.

2013. jún. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!