Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom titokban új, fake...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom titokban új, fake facebook profilt csinált, amin csak lányokkal beszélgetett, de ez kiderült. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért írok ide, mert igazából ezt annyira cikinek érzem, hogy nem merem elmondani, megbeszélni ezt senkivel.

Lényeg, h. barátom lebukott h. van egy másik facebook profilja, nem a saját nevével amin kb. 120 lány ismerőse van fent csak. Mindegyik nagyon jól néz ki és kb. ötvennel beszélgetett is elég intim témában is, esetleg, hogy találkozzanak. Lehet a sors akarta így de ezt megtaláltam...kiderült iszonyat szégyelli magát azt mondja csak azért csinálta mert unatkozott...és hogy direkt fake profilokat jelölgetett mert tudta h kamu és röhögött rajta és ugye nem gondolom h ezeket komolyan írta. Majd hozzátette másnap h. nem szeretne erről többet beszélni felejtsük el, töröljük ki a profilt. Vélemény? Elég nehéz ezt elfelejtenem nem tudom ezt mennyire lehet poénra venni, meg egyáltalán mi a fene baja van, vagy alapból ilyen és ez sosem múlik el benne? Bár elvileg ő állítja h nem csinál többet ilyet, de egy éve is volt ilyenre példa csak akkor a saját ismerősire írogatott rengeteg csajra akkor csak szimplán általános dolgokról beszélgetett velük. Egyébként 23 éves én pedig 24. Vélemény? Ti mit szólnátok ha veletek történne ilyen?



2013. jún. 24. 01:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak a "szája" jár .. bár az is idegesítő lehet.

Én passzolom a kérdést. Neked kell tudnod, bízol e még benne vagy sem.

2013. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már lehetne egy kis esze, vagy más elfoglaltsága, ami leköti. Amíg nem láttam, hogy hány éves, azt hittem van vagy 15 kb.

Nem tudom, hogy egyébként milyen a kapcsolatotok, de az én bizalmamat ez eléggé megrengetné. Akár szórakozásból csinálta, akár csajozott és még hülyére is vesz. Igazából nem is tudom, hogy melyik lenne nagyobb gáz.


22L

2013. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha egyébként normális, rendes srác, akkor adj neki egy esélyt.
2013. jún. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 45N


Csak azonos a százalékunk, de mások vagyunk.

2013. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ezen röhögött? hát az ilyenek akarnak is találkozni

ezt Neked kell tudni, a kapcsolatotokat Te ismered, a bizalom az remeg, döntened kell

amúgy legközelebb is unatkozik, akkor mi lesz? N

2013. jún. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

-Igen én is így vagyok vele h. csak a szája járt..ezért vagyok még vele


-A másik meg igen ezt a gyerekek szokták csinálni. lehet h nem illik hozzám...(???) Mondta neki h nem tudom, hogy el tudom-e majd felejteni ezt, de megpróbálom. Igen itt az lenne a lényeg h, tényleg hülyére vesz??? Annyira nehéz kívülről véleményt alkotnom erről az egészről, de ha hülyére vesz akkor mehet is.


-Egyébként igen normális és rendes is...(ez a baj)


- mások vagyunk...mondtam neki h legyen őszinte, ha ő erre vágyik akkor mondja meg!! De állított h erre nincs szüksége.


-én is kérdeztem mi lesz ha unatkozik...egyébként csinálja a sulit, közben hobbija is van, haverok is vannak...azt mondta majd néz sorozatot és tölt le játékot....szerintetek.....nocomment

2013. jún. 24. 02:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem meg tudom majd ezt emészteni egyedül...nagyon nehéz. Akármelyik barátnőmnek elmesélném..mindegyik megutálná. Nem tudom h gyűlöljem vagy szeressem, én nem ilyennek ismertem pont ezért vagyok most összezavarodva. Vele aztán főleg nem tudok erről beszélni azt mondta szeretné elfelejteni annyira égőnek érzi, és h. szóba se hozzam többet.
2013. jún. 24. 02:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért iszonyat berágnék, és szerintem szakítanék is, akármennyire szeretem. Ez azért nem normális.

Lányként írom, én szoktam sokszor fiúkkal beszélgetni, de tud róluk a barátom, ha szeretné el is olvashatja (bár utálom ha ellenőrizgetni meg kutakodni akarnak nálam, de ha ezen múlik a bizalom). Viszont ezek a beszélgetések nem flörtölgetésekből állnak, csak szimpla beszélgetések. Szóval... a döntés rajtad áll.

2013. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt most felejtsd el, de utoljára.


Bár ez sem jó, akár hogy is nézem, dúlni kéne a szerelemnek, és nem 50 más csajjal beszélgetni intim dolgokról.


Vagy még nagyon gyerek, ez a jobbik eset, mert akkor kinövi, vagy az a típus, aki barátnő/felség mellett is csajozni fog, mert a vérében van.

2013. jún. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit fin*asd meg! Érezze azt, hogy lehet, hogy e miatt elveszít.

Aztán meglátod, hogy mennyit ér neki a kapcsolatotok. 1 hetet nyugodtan hagyhatod kétségek között. Legközelebb meggondolja, mit csinál. Ha meg nem érdekli annyira, hogy mi lesz, mehet a levesbe.

Tapasztalat: megbocsátani lehet, de elfelejteni soha.

2013. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!