Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerenád a ház előtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerenád a ház előtt és hasonló romantikus ötletek?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretném meglepni valami ilyesmivel. Valamivel ami nagyot ütne. Tudnátok mondani ilyeneket?

2013. júl. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs jó hangod, a szerenád is ütni fog :D :D
2013. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem becsöngetsz hozzá egy nagy csokor vörös rózsával a kezedben és azt mondod "Kicsim, te vagy a legcsodásabb dolog ami történt velem és azt szeretném, hogy te is tudd ezt. Kérlek fgadd el ezt a csokor rószát szerelmem jelképeként" utána oda adod neki a rózsát és megcsókolod.

Én ettöl elolvadnék. :)

2013. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a következőket csináltam:

- Amíg nem volt otthon, lufikat ragasztottam az ajtajára.

- Szerelmes verset adtam fel hirdetésként a Metro újságban (tudtam, hogy mindig elveszi). (Kb 2000 forint volt.)

- Postán feladott, szépen, kézzel írt levelet küldtem neki.

- Rejtvényjátékot szerveztem. Eldugtam üzeneteket számunkra fontos helyeken (pl leviaszozott üvegben azon a padon, ahol először csókolóztunk), úgy, hogy az egyik üzenet megadta a következő helyet. A vége az Állatkertben volt.

2013. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rejtvenyjatek nagyon jo otlet, en a szerenadtol lehet kicsit zavarban lennek es annyira nem lenne jo.
2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!