Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes fiúk azért akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fiúk azért akarják traumatizálni a lányokat, hogy a lányok ezáltal jobban kötődjenek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Lány kérdező vagyok .Fiú logikai válaszára várok.Köszi szépen.


Például úgy megbántja,vagy megalázó helyzetbe hozza a lányt,hogy a lány nem is adott semmi okot arra,hogy így bánjon vele a fiú.


2013. aug. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Na,én nő vagyok,de írok. Az n párom ilyen,rengeteget sírtam emiatt.Mindenki azt mondta,biztos csak túl érzékeny vagyok.Míg a múltkor rábszott,mert ott volt velem az anyám és előtte jött ki belőle.Nem mondott semmi bántót, de a gesztusaival egy végtelenül megalázó helyzetet teremtett.Erre anyám is azt mondta,hogy ő nyomban otthagyná.Pedig eddig mindig védte.

Most az utolsó esélyével játszik,s ha még egyszer előfordul léptem.Bármennyire is fáj.

2013. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van akiknél ez működik,igen.
2013. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok... Ha megaláz én szakítok és nem kötődök. Na jó, elöször megbeszélem vele a dolgot, de ha újra előfordul, kiadom az útját.
2013. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van akinél ez bejön, de van akinél már az első ilyen szitu és repül a srác! aki jól keveri a lapokat az tudja, hogy kivel hogy kell bánni
2013. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megalázni nem szándékosan teszik,amúgy meg a fenét fogod otthagyni ez a baj általában,hogy a nők valahogy mazochisták és az ilyen pasikkal vannak a normálisak helyett. Pasi vagyok hozzáteszem.
2013. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5:

A nők nem mazochisták. Inkább sajnos túlságosan is hiszen abban, hogy meg tudják változtatni az ilyen férfiakat, ill. hajlamosak magukban keresni a hibát. Pl. talán ha legközelebb kevesebbet sütöm a krumplit, akkor ízleni fog neki és nem vágja a fejemhez…

Folyton keresik az értelemet és a logikát a férfi gondolkodásában, mert úgy érzik, ha rájönnek, az elvre, akkor utána már minden idill lesz. De ez sajnos nem így működik...

Ez nem mazochizmus, hiszen egyáltalán nem élvezik a bántalmazást.

2013. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több ok is létezik,például:

-Két ember kell ehhez,nem kizárólag a férfi hibája.

-Nők hajlamosak magukat teljesen ártatlannak beállítani.

-Amikor megismeri azt a pasit aki később megalázza,valószínűleg a megismerkedéskor is ad olyan jeleket amiből le lehet szűrni,hogy a későbbiekben még rosszabb lesz.

-A nők általában a rossz fiúkat szeretik,aki kutyával fekszik, bolhával kel,ennyi.

Mindig ez van,ha valami nem működik,a pasi a hibás,hát nem!

2013. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!