Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam fel?

Figyelt kérdés

A sráccal alsóba nagyon jóban voltam. És a barátnőim elmondták neki,hogy szeretem. De ő nem mondott rá semmit. Így nem feszegettem a témát,maradtunk barátok. 5.-be összekeverték az osztályokat,3ból 2tőt csináltak. De mi egy osztályba kerültünk ennek nagyon örültem.7-be írogatott nekem facebookon, hogy oldjam meg neki a házit mert nem érti,de legtöbbször csak megkérdezte melyik oldalom hányas volt a házi mert nem írta föl.6-ba még volt egy olyan incidens hogy szájra puszit kellett volna adnia 'büntetésből',de tiltakozásomra a tanár meggondolta magát és ejtette a büntetést. Az osztályból mindenki vagyis a lányok tudták hogy szeretem és szerintük ő akarta. Azán 8-ba szerelmet vallottam neki facebookon. Ő meg alig akarta elhinni. Én meg olyan hülye voltam hogy megkérdeztem tőle hogy azért maradhatunk e barátok és azt válaszolta hogy barátok biztos. Lehet hogy ö is többet akart?

Most másik iskolába ment mint én és csak lány oszt. társai vannak. Megkérdeztem tőle hogy milyen a suli ő meg azt irta: Nagyon jó, sok a csaj.De ez szerintem kicsit kitérő válasz mert nem irta meg hogy jól e érzi ott magát. Találkozni akartam vele,de azt irt sok a találkozója. Mert nagyon népszerű a lányok körében. Egész nyáron nagyon hiányzott,de most hogy suli van este állandóan rá gondolok és egész éjszaka alig alszok 2 órát másnap meg majdnem elalszom az órán. Mit tegyek hogy el tuggyak aludni? És mit csináljak,még ha fel is adom akkor is nagyon szeretem és a kedvébe szeretnék járni,de nem nyomulni bár már ugy érzem nincs szüksége rám.


2013. szept. 5. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a levelet
2013. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemtom de én feladom az olvasást :D
2013. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem add fel,majd lesz más srác,aki viszont szeret.Másért se nagyon állt szóba veled,csak azért,hogy a házit elkérje.Van egyáltalán közös témátok?Ha igen,akkor is maradjatok barátok,meg ha szerelmes vagy,élőben add a tudtára.
2013. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, igazából nagyon kedves srác.

1.mit értessz az az alatt hogy 'levél'?

2013. szept. 5. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

^

|

|

|

2013. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel kérj találkozót tőle. amugy tényleg elszúrtad azzal amikor megkérdezted azt hogy: 'maradhatunk e barátok' Ha nem akarta elhinni akkor szerintem többet akart
2013. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!