Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom elérni, hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni, hogy jól csókoljak? Hogy az első csókom után azt mondják "ez nem volt valami nagy eresztés. Nem csókol jó az a csaj. " stb. Tippek trükkök?

Figyelt kérdés

Fiúk ti mit szerettek? ha egy lány mit csinál közben akár a kezével stb..?

Lányok ti mit szoktatok csinálni?:)

Ha lehet nemet és kort is írjatok :)



2013. szept. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt annyi kérdés van, hogy nem tudom mire kell válaszolni.
2013. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírni, max tanítani. Érezni kell.
2013. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ne siess el semmit, csináld lassan, feelingre és akkor semmi baj nem lehet.

A kezedet ha jó benyomást akarsz kelteni akkor teheted a párod csípőjére, vagy amit én nagyon bírok, megfoghatod az arcát is, az tök jó "hangulatot" ad :DD

2013. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úú bocsi:D Most látom hogy rosszul írtam. "Hogy az első csókom után NE azt mondják.."

és köszönöm a válaszokat:)

2013. szept. 6. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

mi van üvegezni készülsz?

mert ha nem akkor nem fog az a valaki kritizálni.inkább magában tartja a kritikáját

2013. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vakondka ***** válasza:

A lényeg hogy nagyon lágyan, finoman, laza ajkakkal csináld.

Ha a fiúnak már van tapasztalata, akkor a legjobb ha utánozod, akkor minden rendben lesz ;)

42F

2013. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!