Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb a párom barátaihoz?

Figyelt kérdés
a barátomnak sok jo barátja van de átlagban 10évvel idosebbek,mint én vagyok.ugy érzem nem nagyon van kozos téma,meg hát nem is nagyon ismerem oket,csak ugy felszinesen.párszor és csak pár sráccal beszeltem idáig.viszont a barátom szeretné,ha jobban megismerném oket,de nemtudom,hogyan nyithanék feléjuk.nem vagyok annyira kozvetlen,nyitott tipus,akinek nem akadály ismerkedni.inkább olyan akihez kozel kell férkozni,ahhoz,hogy onmagát adja.volt már valaki hasonlo helyzetben? tudnátok nekem valami tippet adni,hogyan érezzem jol magam kozottuk én is amikor a barátommal kimegyunk hozzájuk?
2007. szept. 29. 18:00
 1/2 anonim válasza:
50%
sztem legyél türelmes és toleráns is az"idösebbekkel":):)de mindenképpem ismerd meg jol a baratait ha hosszu tavra tervezel,késöbb sok mindenben hasznodra lehetnek és egyébként is baratbol sosem elég:)
2007. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elösször proálj meg csak mindig egy mondatot hozzáfűzni az ő általuk mondott dolgokhoz. Nem te leszel a társaság középpontja, de menni fog. Vagy pl. ha beszélgetnek vagy mesélnek vmit probáld magad bevonni a beszélgetésbe. Kövesd a történéseket az arcoddal tehát ha vmi rosszatt mesélnek vágj szomorú arcokat, vagy épp szörnyűlködöt vagy vidámat a lényeg h lássák h te is beletartozol a beszélgetésbe és a végén meg már neked fogják mesélni a storykat. A lényeg ha nem tudsz megnyilni, elejinte mindig csak 1-2 mondatot tegyél hozzá az épp aktuális témárol, vagy az is jo amúgy ha beszélsz a párodról (elvégre akikkel összeakarsz barátkozni azoknak a barátjuk a te párod) mesélj vicces sztorykat magatokról, vagy h tegnap épp mit csinált a lényeg h nevessenek.

Sok sikert kivánok neked ezekhez!

2007. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!