Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egész kapcsolatomat? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz.

A vőlegényemmel sokáig (5 évig) egy helyen dolgoztunk, már akkor röhögve mesélték a kolegák, hogy minden "újlányt" felpróbál.

Végül mégis tartósnak bizonyult a kapcsolatunk. A vőlegényem csak azért járt előtem két másik koleginával, mivel élete nagy részét a melóban töltötte, más emberi kapcsolata nem nagyon volt.

Én egy éve munkahelyet váltottam, majd munkanélküli lettem.

Közben bevállt az új kolléganő is. A főnök csak príma párosnak mert Patrik-Patrícia a nevük, és jól egymás keze alá dolgoznak. Aztán a barátnőm elmondta, hogy gyakran látja a csaj a Patrik kocsijában.

Itthon viszont a vőlegényem nem sokat beszélt róla.

Felcukkoltam magam és feltörtem a Patrik facebookját.

Ott megtudtam pár dolgot:

1. Nagyon sokat beszélgetnek , a csajszi a vőlegényemnek lelkizik a házassági válságukról (addig kicsit biztosabban éreztem magam mégis fiatal pár, házasság, gyerek.)

2. Ők előttem együtt voltak. Nem párkapcsolatban, hanem összejártak...

Ott követtem el hibát, hogy nem olvastam el mindent, és rárontottam hiányos infóval a vőlegényemre.

Iszonyatosan összevesztünk. Eddlg még soha nem veszekedtünk, szinte sokkolt miket mondtam. Patrik leültetett a gép elé, és arra kért olvassak el mindent.

Benne volt elég sok rész rólam, hogy mennyire szeret, és a csaj is örült, hogy a Patriknak összejött az élet.

Viszont közben a vőlegényem elment, és a karikagyűrűt az asztalon hagyta.

Két napja nem érem el, nem veszi fel a telefonját, face-en inaktív.

Viszont azt a veszekedéskor elmondta, hogy azon borult ki, hogy eléggé bizalmas dolgokat írt neki a lány, (házassági, szexuális, családi problémák) amiket úgy írt meg, hogy más ne tudjon róla.

Fogalmam sincs mit csináljak. Slussz poén, hogy lehet, most egymás karjaiba zavartam őket. Két jó barátja van és egyiknél sincsen, plusz, az exkolléganőmből kiszedtem, hogy a "Prima páros" együtt járt be melózni az elmúlt két napban.


2013. szept. 30. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

10: " A "beszélgetéseken"kívül tett-e a párod olyan dolgot ami miatt bizalmatlanná váltál iránta?"


Titkolózott, és nem avatta be az élete egy igen fontos aspektusába. Olyan dolgok derültek ki, amikről a Kérdező nem tudott, illetve amiket másként tudott.

Ha ez nem elég a bizalom megrendüléséhez, akkor nem tudom, mi kell még.

2013. szept. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 viktor123456 ***** válasza:
Azzal rontottad ell, hogy eddúg voltál vele. Keress másikat.
2013. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

"Ez volt a harmadik féltékenységi rohamom."

Már az első is sok volt!


"Valahol megértem miért titkolózott. Ő az a fajta pasi, aki könnyen megtalálja a közös hangot a nőkkel."

Jókor jössz rá!!!


"Amúgy közben kaptam infót barátnőmtől aki beszélt vele. Az a vőlegényem baja, idézve: tojáshéjon kell lépkednie, és nem beszélhet azzal akivel akar, mert megsértődöm."

Féltékeny pitscha vagy. :S


"Ez pedig igaz. Nagyon birtokló vagyok."

Ha tudod akkor tanuld meg kezelni. Az hogy kimondod az nem jelenti azt hogy jól is van ez így.


"De basszus, itt vagyok harmincon túl,"

leszarom

"ránosodom,"

leszarom

"és már őszülök."

leszarom (fesd a hajad!)

"Nem lehet gyerekem természetes úton."

Sajnálom, de egy kapcsolatban ez nem számít válóoknak, ezt is csak bebeszéled magadnak, hogy hárítsd a hülyeségedet.

Nem ezek miatt hagyott el. Attól mert egy nő fiatalabb, és könnyű teherbekúrni az nem jelenti azt, hogy majd ő kell nekünk.

Ezek csak a kifogásaid hogy belásd, összejöttél egy fazonnal aki elég nyitott a nőkkel szemben, elég szabad természet, és te próbáltad bekorlátozni, mert idióta voltál. Nem csodálkoznék ha a csajnál vigasztalódna de lehet csak a kanapéján alszik. Bár ha korábban voltak együtt akkor már így utólag egy b ráti szex az sima liba, de a legszebb, nem érzem a srácot vétkesnek.

Féltékenységből betörni a privát szférájába ahelyett, hogy megkérdezed, HIGGADTAN, ÉRTELMESEN, csodálkozol ha berágott?

innen még menthető a dolog, de ha netán félredugott az egyrészt miattad volt, így ha azt nem fogod tudni elfogadni, akkor ezt most valóban... elkúrtad. Nem kicsit. NAGYON.

Azért a helyedben próbálnám elérni, és HIGGADTAN, semleges területen, pl. kávézó, megbeszélni. És ne rendezz ott jelentett, hallgasd meg, természetesen ő is hallgasson meg, aztán tudjatok egy értelmes megoldást találni, és ami történt azt tudjátok elfelejteni. Mindketten. Ő a te féltékenységi rohamaidat, te azt, hogy nem osztott meg veled mindent, és esetleg megdugta a csajt.

Ha ezek nem mennek, akkor vedd le szépen te is a gyűrűdet és keress mást. Aki elvisel!!!!

2013. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Hisztis vagy, és én nem tudnék veled élni. Mindent titkolni kell előled, mert igenis kell, hiszen mindenben csak azt látod, ki mikor veti magát a párodra.


Volt nekem is egy féltékeny pasim. Addig -addig féltékenykedett, míg az egyik rohama kellős közepén elrohantam otthonról, kerestem valakit, jó alaposan megcsaltam, és mikor hazamentem a szemébe vágtam: Megcsaltalak. Eddig nem tettem, de most már megvolt. Neked jó volt? Mert én piszok módon élveztem.


Csak nehogy te is így járj.

2013. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 11-es! A szavaimat idézed és úgy érzem el kell mondanom!Lényeges különbség van aközött amit feltételezünk és amit bizonyítani lehet. Nem tartozunk a jelenlegi párunk felé beszámolóval,hogy Ő előtte ki volt az életünkbe még azzal sem mit csináltunk. Az már másik kérdés,hogy aki akarja az elmondja, de senkit sem lehet kényszeríteni a korábbi életének beszámoltatására.
2013. okt. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!