Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok: kb. hány évre tervezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: kb. hány évre terveznétek egy házasságot a jövőben? - tegyük fel lenne lakás és min. Egy autó is.

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint hány évesen mennék bele, vagy hány évig tartana?
2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

Ha egy nőt én egyszer elveszek feleségül , az egy nagyon különleges nő lesz és nem terveznék semmit hogy hány évre, ezt nem is értem...de ha valakit elvennék azt életem végéig.

De ez nem valószínű.

2013. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez, hogy van lakás meg autó semmit nem jelent mert megteremtem. Ha én egyszer elveszek valakit, az a kapcsolat nagyon jó s problémamentes és életem végéig. Nem tervezek elválni se megcsalni se semmi. A gyerekek miatt még ugy sem, eléggé rossz egy gyereknek ha a szülei külön vannak.
2013. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem tervezek előre.De az autót biztos az enyém lenne nem hagynám neki inkább össze törném. xDDD
2013. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, időtartamra gondoltam. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. okt. 14. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki így gondolkodik, annak nem való a házasság. Csak akkor házasodj össze valakivel, ha el tudod képzelni vele, hogy életed végéig együtt lesztek. Másképp önbecsapás az egész.


/ettől függetlenül lehetnek később problémák, de ha így indulsz neki, akkor az egésznek semmi értelme/

2013. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem hiszek a házasságban. Nem kell ahhoz papír, sem gyűrű, h két ember boldogságban együtt éljen.
2013. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

HÁNY ÉVRE?! Észnél vagy, kérdező?

Ha megtalálom azt a nőt akivel le akarom élni az életem és elveszem feleségül, akkor szóba sem jöhet olyan, hogy "hány évre". Örökre. Nem vagyok hajlandó elválni ostoba dolgok miatt. Ha csak nem megcsal, nincs olyan ok, amiért elválnék. Minden mást meg lehet oldani.


22/F

2013. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

magyar nővel semennyire mert nem lennék olyan hülye hogy innen vegyek a hátamra valami alamuszi piócát,

a kultúráltabb népek lányai közül nyilván akit elveszek jó esetben mellette akarnék maradni a sírig.

2013. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te most komojan hany eves vagy a hazasagot nem ugy kotod meg egy szemelyel hgy most elveszed es tudod hgy hazasag utan 2 evig vele vagy asztan meg mesz mashoz aszt tenyleg ugy kel hgy eltudd vele kepzelni az eleted hatralevo reszet es egy hazasagban a szeretet osszetartas egyetertes stb szamit nem az anyagiak hisz aszt ugy is kozosen megteremtitek
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!